життєві історії
8 речей, про які варто пам’ятати, коли все йде не так, як треба

,,Кращий вихід – завжди наскрізь”. Роберт Фрост.

“Я сиджу на своїй лікарняному ліжку в очікуванні видалення обох грудей. Але дивним чином я відчуваю себе щасливцем. До цього часу в мене не було проблеми зі здоров’ям. Я – 69-річна жінка. За кілька годин я побачила кілька десятків xвopих на paк в інвалідних кріслах і на візках. І жодному з них не було більше 17…“.

Це – уривок з щоденника моєї бабусі, датована 16 вересня 1977 року. Я скопіював його приблизно десять років тому. Він нагадувати мені, що завжди є те, за що потрібно бути вдячним.

І незалежно від того, наскільки добре чи погано я себе почуваю, я повинен прокидатися кожен день і дякувати за життя, тому що хто-то ]десь відчайдушно бореться за неї.

Правда в тому, що щастя – це не відсутність проблем, а здатність мати справу з ними. Уявіть всі вражаючі речі, які міг би охопити Ваш розум, якби він не був так щільно зайнятий Вашої боротьбою. Завжди дивіться на те, що Ви маєте, замість того, що Ви втратили.

Ось кілька нагадувань, щоб мотивувати Вас, коли Ви потребуєте цього найбільше:

  • Біль є частиною зростання

Іноді життя закриває двері, тому що пора рухатися. І це – добре, тому що ми часто вже не починаємо рухатися, якщо обставини не змушують нас.

Коли настають важкі часи, нагадуйте собі, що ніяка біль не прибуває без мети. Рухайтеся від того, що заподіює Вам біль, але ніколи не забувайте урок, який вона викладає Вам.

Те, що Ви боретеся, не означає, що Ви зазнаєте невдачі. Кожен великий успіх вимагає, щоб була присутня гідна боротьба. Гарне займає час.

Залишайтеся терплячими і впевненими. Все налагодиться; скоріше за все не через мить, але в кінцевому рахунку все буде.

Пам’ятайте, що є два види болю: біль, яка заподіює біль, і біль, яка змінює Вас. Коли Ви йдете по життю, замість того, щоб чинити опір їй, дайте їй допомогти Вам рости.

  • Все в житті є тимчасовим

Завжди, коли йде дощ ти знаєш, що він закінчиться. Кожен раз, коли Вам болять, рана заживає.

Після темряви завжди з’являється світло – Вам нагадує про це щоранку, але тим не менше Ви часто забуваєте і вважаєте, що ніч триватиме завжди. Цього не буде. Ніщо не триває вічно.

Таким чином, якщо все добре прямо зараз, насолоджуйтеся цим. Це не буде тривати вічно. Якщо все погано, не хвилюйтеся, тому що це теж не буде тривати вічно. Те, що життя не легка в даний момент, не означає, що Ви не можете сміятися.

Те, що щось турбує Вас, не означає, що Ви не можете посміхнутися. Кожен момент дає Вам новий початок і нове закінчення. Кожну секунду Ви отримуєте другий шанс. Вам дають шанс, а Ви просто повинні використовувати його.

  • Хвилювання і скарги нічого не змінять

Ті, хто скаржаться найбільше, домагаються менше всіх. Завжди краще спробувати зробити щось більше і потерпіти невдачу, ніж спробувати нічого не зробити і досягти успіху.

Ніщо не закінчено, якщо Ви програли; все закінчено, якщо Ви насправді тільки скаржитеся. Якщо Ви вірите в щось, продовжуйте намагатися. Не дозволяйте тіням минулого затьмарювати Ваше майбутнє.

Сьогоднішні скарги на вчора не зроблять завтра яскравішим. Дозвольте того, що Ви знаєте, поліпшити те, як Ви живете. Вносьте зміна і ніколи не озирайтеся назад.

І незалежно від того, що відбудеться в кінцевому рахунку, пам’ятайте, що справжнє щастя починає прибувати тільки тоді, коли Ви припиняєте скаржитися на Ваші проблеми і починаєте бути вдячними за все ті проблеми, яких у Вас немає.

  • Ваші шрами є символами Вашої сили

Ніколи не соромтеся шрамів, залишених Вам життям. Шрам означає, що болі більше немає, і рана затяглася. Це означає, що Ви перемогли біль, витягли урок, стали сильнішими і просунулися. Шрам є татуюванням тріумфу.

Не дозволяйте Вашим шрамів тримати Вас в заручниках. Не дозволяйте їм змушувати Вас жити в страху. Ви не можете змусити шрами зникнути, але Ви можете змінити спосіб, яким Ви бачите їх.

Ви можете почати розглядати свої шрами як ознака сили.

  • Кожна невелика боротьба є кроком вперед

У житті терпіння не в очікуванні; воно в здатності зберігати гарний настрій, наполегливо працюючи на Ваші мрії, в усвідомленні того, що робота коштує того. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця.

Інакше в старті немає ніякого сенсу. Це може означати втрату стабільності і комфорту на деякий час, і, можливо, навіть Вашого розуму.

Це може означати не є то, що Ви звикли, чи не спати стільки, скільки Ви звикли, протягом багатьох тижнів поспіль. Це може означати зміну Вашої зони комфорту.

Це може означати жертвування відносинами і всім, що Вам знайоме. Це може означати появу насмішок. Це може означати появу часу, яке Ви проведете на самоті.

Самотність, тим не менш, є подарунком, який робить багато речей можливими. Це дає Вам простір, в якому Ви потребуєте. Все інше – тест на Вашу витримку, на те, наскільки Ви дійсно хочете досягти мети.

І якщо Ви захочете цього, Ви зробите це, незважаючи на невдачі і розбіжності. І кожен крок Ви будете відчувати себе краще, ніж Ви можете уявити. Ви зрозумієте, що боротьба – не перешкода на шляху, це – шлях.

І він вартий того. Тому, якщо Ви збираєтеся спробувати, йдіть до кінця. Немає кращого почуття в світі … немає кращого почуття, ніж знання, що це означає бути живим.

Читайте також: – Ну а як її ще назвати? Утриманка і є! Сидить на шиї! Повинна ж вона це розуміти?

  • Заперечність інших людей не є Вашою проблемою

Будьте впевнені, коли погане оточує Вас. Посміхайтеся, коли інші спробують перемогти Вас. Це – легкий спосіб підтримати свій інтерес. Коли інші люди будуть говорити про Вас погано, продовжуйте бути собою.

Ніколи не дозволяйте будь-чиїм розмов змінювати людини, яким Ви є. Ви не можете приймати все занадто особисто, навіть якщо це здається особистим. Не думайте, що люди роблять щось через Вас. Вони роблять щось через себе.

Перш за все, ніколи не міняються для того, щоб справити враження на кого-то, хто говорить, що Ви не досить гарні. Міняйтеся, якщо це робить Вас краще і веде Вас до більш яскравого майбутнього.

Люди будуть говорити незалежно від того, що Ви робите або як добре Ви робите це. Хвилюйтеся про себе перш, ніж Ви будете хвилюватися про те, що інші думають.

Якщо Ви вірите в щось, не бійтеся боротися за це. Велика сила прибуває з подолання неможливого.

Всі жарти в сторону, Ваше життя тільки одна. Тому робіть те, що робить Вас щасливими і будьте з тим, хто змушує Вас посміхатися.

  • Те, що призначається, щоб буде, в кінцевому рахунку буде

Справжня сила прибуває, коли Ви, замість того, щоб кричати і скаржитися, віддаєте перевагу посміхатися і цінувати Ваше життя. Є благословення, приховані в кожній боротьбі, з якої Ви стикаєтеся, але Ви повинні бути готові відкрити серце і розум, щоб побачити їх.

Ви не можете змусити речі відбуватися. Ви можете тільки намагатися. В деякий момент Ви повинні відпустити і дозволити тому, що призначається, трапитися.

Любіть Ваше життя, довіряйте Вашої інтуїції, ризикуйте, втрачайте і знаходите щастя, вивчайте через досвід. Це – довга поїздка. Ви повинні припинити хвилюватися, поміркувати над деякими питаннями і сумніватися в будь-який момент.

Смійтеся, живіть в кожен момент життя і насолоджуйтеся своїм життям. Ви можете не знати точно, куди ви мали намір піти, але ви в кінцевому рахунку прибудете туди, де ви повинні бути.

  • Найкраще, що Ви можете зробити – продовжувати рухатися

Не бійтеся розсердитися. Не бійтеся полюбити знову. Не дозволяйте тріщинах в своєму серці перетворюватися в рубці. Зрозумійте, що сила збільшується щодня.

Зрозумійте, що хоробрість красива. Знайдіть у Вашому серці те, що змушує інших посміхатися. Пам’ятайте, що Ви не маєте потребу в багатьох людях у своєму житті, тому не прагнете мати більше «друзів».

Будьте сильні, коли буде важко. Пам’ятайте, що всесвіт завжди робить те, що є правильним. Визнайте, коли Ви будете неправі і виймайте уроки з цього. Завжди озирайтеся назад і дивіться, чого Ви досягли, і пишаєтеся собою.

Не змінюється ні для кого, якщо Ви не хочете. Робіть більше. Пишіть розповіді. Робіть фотографії. Пам’ятайте про моментах і способах, якими Ваші улюблені дивляться на Вас.

Просто продовжуйте бути СОБОЮ. Продовжуйте зростати. Продовжуйте рухатися.

facebook