Без рубрики
9 найжахливіших жіночих недоліків за версією чоловіків

Заради створення цього рейтингу було опитано безліч чоловіків. Від сантехніка Василя, який лагодив протікання у ванній, до мого начальника Діми, випадково під руку попався. Всі чоловіки у віці від 25 до 47 років відповіли питання «Що тобі не подобається в жінках?» Відповіді виявилися напрочуд однаковими.

Пропоную Вашій увазі — ТОП-9 головних жіночих недоліків за версією чоловіків.

1. Дурість

Дурість назвали практично всі, але що вони мали на увазі? Виявилося, що дурість жінок — це неправильно розставлені пріоритети: наприклад, думка, що якщо ти класно виглядаєш, тобі не обов’язково вміти підтримувати розмову, володіти якимось кругозором, словом, взаємодіяти — просто добре вигляди.

Сюди ж чоловіки відправили і горезвісну жіночу логіку, коли незрозуміло, з якого дива взагалі з «милий, давай покличемо гостей» слід не «нам потрібна їжа для гостей», а, наприклад, «ти йдеш в перукарню прямо зараз». При цьому у жінки може бути три вищих і посаду — генерального директора шарикопідшипникового заводу. Все одно — вона дурна і ця дурість — головна проблема.

2. Неадекватна емоційність

У книжці про Гаррі Поттера перетворення одного в інше вважалися найскладнішим видом магії, але жінки легко перетворюють муху в слона, а слона — в новий материк Землі. Привід може бути будь-яким. За відгуком які відзначили це чоловіків, №1 в поєднанні з №2 — моторошне поєднання, яке може гори знести.

Нещодавно десь читала історію: дівчина в авто влаштувала скандал, відкрила дверцята, вискочила з машини і почала тікати. Чоловік, як годиться доброму чоловікові, побіг за нею, його збила машина. Якщо б не збила, якби не побіг, вона б, напевно, образилася. Тепер сидить у його лікарняного ліжка і чесно зізнається, що скандал був з якогось дріб’язкового приводу. Ну, просто захотілося трохи поскандалити.

3. Різка зміна настрою

«Жінки — як якісь наркомани Укуренні! Тільки що була весела — тут же вдарилася в сльози! »- волають опитані чоловіки. Взагалі це здавна еталон жіночої поведінки — пам’ятаєте пісню? «Милий мій, хороший, здогадайся сам». Про гормони пояснювати марно. Так, дійсно буває.

Причини можуть звучати як завгодно: від «господи, тільки що було так добре, що стало соромно перед нещасними» до «було так кльово, що я згадала, як мені було кльово з колишнім, і розплакалася, тому що все в житті змінюється, а я не можу за цим встигнути, а в принципі, все те ж саме ».

Жінки — стихійні філософи, я вважаю. Побачила мертву пташку — весь день її псує, весь день зіпсований: раптом задумалася про тлінність буття.

4. Незрозуміло, чого вони хочуть

Напевно, це якось співвідноситься з №2 і 3. Тільки що вона хотіла піти пити вино, бах, ти запропонував їй піти пити вино — і вона вже не хоче пити вино, тому що це вже даність, а вона хоче чогось такого … незрозумілого … щоб прям добре було …

Тільки що хотіла заміж, зробив пропозицію — вона відразу про кар’єру міркувати, мовляв, а чи не занадто багато я втрачаю. Хочеться взяти за плечі і потрясти — так що ж тобі насправді треба?

5. Залежність від думки оточуючих

Тут я Америку не відкрию — жінки, з досліджень, конформність чоловіків. Тому вони більш схильні слухати чужу думку і частіше з ним погоджуватися, а, отже — прагнути йому відповідати, а по дорозі засмучуватися — що не виходить. Ось це бісить чоловіків.

На роботі подружки сказали, що їй не йде нове пальто? Біжимо за новим! Хтось сказав їй, що неодмінно треба піти на курси МВА? Побігли! А навіщо побігли, чи потрібен насправді МВА, та й, власне, нове пальто теж — вона сама не знає.

6. Гіперсоціальність

Жінки більш комунікабельними чоловіків. Іноді це виходить їм боком. Наприклад, коли вони хочуть влізти в усі розмови і в усі вставити свою думку — яке найчастіше нісенітниця, тому що вони не є фахівцями в питанні.

Але посміхнутися і промовчати їм не дано, тому ця гіперсоціальність виходить їм боком. Коли вона зупиняється поговорити з усіма, чоловік, в кінці кінців, починає дратуватися. А жінка не розуміє, в чому проблема.

7. Невміння брати відповідальність

Зловлю цю людину, який вселив, що справжня дівчинка ні за що не відповідає, і вирву йому ноги по фігурної лінії. Жінки дуже часто не розуміють, що все залежить від неї, що саме вона тримає в руках своє життя і дозволяє тим чи іншим людям за неї трохи потриматися.

Набагато приємніше скинути це на кого-небудь іншого. Навіть те, що відбувається з її власним тілом — не її зона відповідальності. Це все решта винні. Продавці смачних тортів, реклама по телику, бридкий начальник, все люди сво … У справжньої жінки завжди знайдеться причина, по якій вона феечка, а світ — бридкий, і вона точно не винувата! До слова, такі жінки дратують і мене.

8. Награна слабкість

Корелює з попереднім. Коли жінка просить допомоги — це нормально. Коли чоловік кидається надати допомогу — теж. А коли жінка простягає тобі пляшку мінералки зі словами «Ах, не можу відкрити», це дратує. Ти б хоч спробувала для пристойності, чи що. Дорогі жінки! Ви все можете! А не хочете — так і скажіть: Не хочу!

9. Грають в головоломки

Звідкись у жінок є це вражаюче переконання, що якщо чоловік тебе любить — він сам здогадається, що тобі подобається, що тобі приємно, що цікавить, що ранить. Ні, не здогадається. Телепати у відпустці. Навіть гірше — краще все це записати на папірці і дати йому, а не просто проговорити. Вибачте, дівчатка, працюємо з тим, що є.

Це чоловіки, і ви будете спаровуватися з ними все життя, тому варто навчитися розмовляти без натяків, словами, через рот. Інакше — інакше їх це дратує!

facebook