Поради
9 типів пар, які не будуть разом

1. Пара, в якій порушений емоційний баланс

Якщо в емоційному плані один з партнерів бере всю роботу на себе, через деякий час баланс пари порушується. А це в свою чергу змінює динаміку розвитку відносин. Джерело

Відносини вимагають зусиль і турботи: поливати, обрізати засохлі гілки, рвати бур’яни або підгодовувати.

Трапляється, що один з партнерів весь час першим просить вибачення, залагоджує конфлікти з зовнішнім світом або “розганяє хмари” і втирає сльози, а другий все більше і більше вередує: так приємно відчувати, що тебе балують.

Але в ваших же інтересах не закріплювати за вашим партнером остаточну роль борця-важкоатлета або штангіста. Коли-небудь він прийде до думки, що відносини з вами більше схожі на важку роботу.

2. Ті, хто сподівається перевиховати один одного

Ви не можете вийти заміж за того, ким стане ваш обранець, – ви виходите за того, хто є зараз. Якщо в партнері вас щось дратує, звикнете до думки, що ця його риса нікуди не дінеться.

Чи зможете ви ужитися з усіма його недоліками? До речі, не всі з них такі вже нестерпні.

Ощадливий? Коли-небудь це якість допоможе пережити важкі часи. У нього безліч родичів і ваші двері не зачиняються ні в будні, ні у вихідні?

Значить, ваші діти будуть рости в галасливій компанії і не буде проблем, з ким залишити дитину, поки він маленький.

3. Ті, хто вибирає партнера зі списком вимог в руці

Немає нічого поганого в тому, щоб вийти заміж за високого спортивного фінансиста, який у вільний час пише вірші. Є пари, які виглядають ідеальними за всіма параметрами.

А потім через деякий час виявляється, що вони по-різному дивляться на якісь прозові життєві речі, про які мова і не заходила, – на кшталт того, чи повинен шлюб бути моногамним і хто винесе сміття.

Прагматичні американці вживають в контексті шлюбу термін deal breaker – “умова, що перешкоджає укладенню угоди”, або “вирішальний несприятливий фактор”.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 4-10 березня: на кого зваляться серйозні проблеми

Є умови, при яких психологи не рекомендують укладати шлюб, і вони пов’язані з конфліктом інтересів. Не можна їх ігнорувати, якщо цей конфлікт стосується базових цінностей, вірувань і способу життя.

Наприклад, якщо один з вас рішуче заявляє, що не любить дітей, навряд чи він змінить своє ставлення до них.

4. Любителі давати здачі

Вона змінила, він зрівняв рахунок, відправившись на відпочинок з колегою. Він не захотів поїхати в неділю на обід до її батьків, і тепер вони з принципу більше не їздять відвідати його сім’ю.

Це дуже погана звичка. Гра триватиме до тих пір, поки один з вас не виросте і не перестане грати в неї, щоб залишити всі суперечки позаду, разом з померлими відносинами.

5. Iнтuм і нічого крім iнтuмy: на вечерю, сніданок і обід

Жаркий, запаморочливий iнтuм – мрія багатьох. Але в тривалих відносинах доведеться іноді розмовляти.

І тоді починаються сюрпризи. Часто ідеальна сумісність в iнтuмi не завжди гарантує повну сумісність в тривалих відносинах.

6. Пара нарцисів

Ті, хто підходять під опис нарциссической особистості, дуже непрості в стосунках.

Вони настільки захоплені самими собою, що “забувають” проявити увагу і співчуття до свого чоловіка, але ж це одна з найважливіших складових довгого і успішного шлюбу. І самі нарциси в ній досить потребують.

7. Пара, яка ніколи не говорила про гроші

Розмова про гроші безумовно не найкраща, але почати його до весілля і час від часу повертатися до нього, коли ви вже одружені, просто необхідно.

Хто буде працювати і на повний чи день, скільки часу ви будете сидіти з дітьми, звідки ви будете брати фінанси в цей час.

Ваш обранець каже, що жінка повинна піклуватися про дітей і чекати чоловіка з роботи? Не ігноруйте фразу: “Чи вистачить нам на це грошей, чи зможеш ти взяти додаткову роботу?” – задайте йому це питання.

Спори про гроші і про витрати фахівці в області сімейних відносин вважають провісниками майбутнього розлучення.

8. Май з груднем

Різниця в 30 років істотна, коли це 25 і 55 років, а й у віці 45 і 75 вона лише посилиться. Звичайно ж, хочеться прожити свою молодість ще раз, дивлячись на юне створіння, і хочеться мати поруч серйозного відбувся чоловіка.

Винятки бувають, і нехай саме ви будете саме таким винятком.

9. “Підіть – ах ні, поверніться! Ідіть геть …”

Є артистичні пари, які не можуть дня прожити без драм, але це швидше виняток, ніж правило. Зазвичай це люди демонстративного типу, яким необхідна увага публіки, необхідний постійний глядач, хоча б і один, який сидить в темному залі.

Вони і йдуть так, як ніби закінчився останній акт п’єси і слідом за цим послідують оплески. Але частіше за цим слід лише полегшене зітхання партнера і всієї родини.

facebook