Без рубрики
93% жінок без поняття! Але час розплати рано чи пізно настане, і ось тоді вже буде все одно, скільки ти важиш.

Кубики пресу в жінок і бездоганно накачані сідниці зараз на піку моди. Величезною популярністю користуються дівчата, чиї форми досягли ось такого сумнівного ідеалу.

Їх фото з акцентом на накачані м’язи ми нерідко зустрічаємо в соціальних мережах. Але чи правильні їхні уявлення про здоровий спосіб життя? Акушери-гінекологи вважають інакше …

Кубики преса на животі

М’язовий корсет, доведений до такого стану, не просто підтримує внутрішні органи, а стягує їх і заважає продуктивній роботі. Адже недарма раніше говорили: «жіночий живіт повинен бути м’яким», «психіка жінки в животі». У багатьох культурах масаж цієї зони спрямований на те, щоб розслабити тканини і відпустити всяке напруження.

Звичайно ж, тут не йде мова про те, щоб замінити красивий живіт на прошарок жиру. Вісцеральні відкладення теж негативно впливають на роботу внутрішніх органів.

Тим, хто планує завести дитину, варто знати, що надмірна кількість важких вправ типу кранчей і планок роблять м’язи черевної стінки короткими. Під час вагітності замість того, щоб розтягнутися і стати для дитини своєрідним гамаком, м’язи просто розійдуться.

Накачані сідниці

У комплекті з кубиками преса ідеально виглядає накачана попа. Такий результат досягається шляхом регулярних тренувань в залі з підняттям важкого ваги. Виконуючи подібні вправи, більшість дівчат не замислюється про те, якої шкоди вони приносять організму.

У кожного з нас є особливий м’яз — тазова діафрагма. У чоловіків вона замкнута, а у жінок розширена в області шийки матки. Через цю особливість прекрасна половина людства не пристосована до носіння важких предметів.

Бідні жінки, які під час війни рубали ліс і тягали на собі важкі мішки, нерідко страждали від випадання органів з піхви. Але сьогодні тягати важкі штанги з млинцями модно! Тільки питання гарного самопочуття нинішніх панянок знаходиться під великим сумнівом, адже з часом інтимні м’язи сильно слабшають.

Сушка м’язів

Багато дівчат вважають, що жирових відкладень зовсім не повинно бути в ідеальному тілі. Тому вони вдаються до крайніх заходів: кардіотреніровки, інтервальні навантаження, а також виснажливі дієти. При цьому нерідко у таких дам спостерігається повна відсутність менструації.

Не всім відомо, що саме жирові відкладення служать хорошим плацдармом для перетворення тестостерону в естрогени (чоловічих гормонів в жіночі). Без цієї трансформації дами по суті позбавляють себе жіночих гормонів: звідси проблеми зі шкірою і волоссям.

Ми не закликаємо геть відмовлятися від тренувань у спортзалі, це скоріше нагадування про те, що не потрібно вдаватися в крайнощі!

Джерело

facebook