Життєві історії
А одного дня він просто зібрав речі і пішов. Влада зі свекрухою так захопились власними стосунками, що й не помітили, коли у Олексія нове кохання на стороні проросло. Пояснювати і розбиратись, як там усе без нього буде, Олексій не став. Просто зібрав речі і поставив ошелешених жінок перед фактом – йду.

Влада і Олексій разом п’ять років, в законному шлюбі – третій рік. І третій рік живуть разом зі свекрухою – збирають на квартиру.

Таке рішення свого часу далося Владі непросто. Проте вона вирішила ризикнути. Жити з мамою, тим більше, з чужою – не цукор, це так. Але економія при цьому на оренді виходить колосальна, якщо ці гроші відкладати на своє житло, встати на ноги вийде куди швидше. Квартира у свекрухи простора, місця вдосталь, сидіти один в одного на голові не доведеться, відповідно, і непорозумінь особливих не повинно бути.

Ну і, найголовніше, це не назавжди. Якщо жорстко слідувати своїм планом, вже через три роки у них буде перший внесок, і вони зможуть думати про своє житло.

Вже три-то роки потерпіти можна, тим більше, коли є, в ім’я чого.

Молоді переїхали до мами, і перший час жили досить-таки непогано. Працювали, приходили додому тільки ночувати, мама вела господарство, в молоду сім’ю не лізла, та й накопичення пішли бадьорим темпом. Влада тільки раділа, як вони здорово придумали, і щиро не розуміла, хто тільки складає ці дивакуваті історії про свекрух і невісток.

А потім раптом трапилася дитинка. Влада аж плака коли зробила тест. от тільки не зрозуміло від щастя, чи печала. Але дитинку залишила. А куди діватись.

І саме з тих завітних двох смужок почався в її житті морок справжній. На квартиру уже не накопичеш. та куди там, на зарплатню чоловіка, аби на коляску вистачило. Свекруха зрозумівши, що тепер молодим дітись нікуди почала витворяти таке, що розумній людині і в голову не прийде.

Тут було основне – хто перший встигне Олексію на іншу нажалітись. Він довго не розбирався і в усе те не вникав. Обклав ту, що не встигла першою розповісти свою версію і йде спати щасливий.

А потім якось затримуватись почав усе частіше. Пояснював зменшення зарплатні кризою. А те що працювати більше став, так теж через ситуацію, або так, або він сидить вдома і всі, мов медведі,  облизують лапу, бо він єдиний годувальник.

А одного дня він просто зібрав речі і пішов. Влада зі свекрухою так захопились власними стосунками, що й не помітили, коли у Олексія нове кохання на стороні проросло.

Пояснювати і розбиратись, як там усе без нього буде, Олексій не став. Просто зібрав речі і поставив ошелешених жінок перед фактом – йду.

І знаєте, що найцікавіше. Тепер Влада зі свекрухою найкращі подруги. Товаришують проти Олексія і його нової дружини. А дитина точка впливу.

От як буває.

Передрук без гіперпосилання на hot-news.com.ua – заборонено.

Головна картинка – pexels.

You cannot copy content of this page