життєві історії
— Або ти терміново нapoджуєш, або ми швиденько знаходимо тобі заміну!

Справа була минулої весни, якраз, після травневих свят.

Ми з подружками гуляли по парку, до нас підійшла компанія молодих людей. Ну, ми почали розмовляти, і раптом я перезирнулася з одним із хлопців.

Через пару годин прогулянки я пішла додому, так як додому повинні були приїхати гості.

Настав ранок і лунає мобільний дзвінок з незнайомого номера. Я підняла трубку, а це був той незнайомець, з яким ми вчора перезирнулися. Трохи поспілкувавшись, він призначив мені на вечір зустріч в тому ж парку.

На прогулянці ми швидко зрозуміли, що подобаємося один одному.

Було приємно дізнатися, що він старший за мене на 5 років і вже більш-менш відбувся. Усвідомлено готовий до серйозних стосунків.

Так потихеньку ми почали зустрічатися, і через пару місяців він покликав мене познайомитися зі своїми батьками.

І ось настав той самий момент. Ми сидимо у нього вдома, Його батьки виявилися дуже милими, але його мама часто запитувала про моє фінансове становище: якщо робота, чи є власне житло.

Читайте також: Чоловіки повинні ЗАВЖДИ ставити дружину вище цих 4-х людей

Але це мене не злякало, я, наївна дурочка вважала, що так би вчинила будь-яка мама, переживаючи за свого синочка. Мило поспілкувавшись, ми розійшлися по домівках.

Через тиждень мій хлопець зробив мені пропозицію. І ось справа вже підійшло до весілля.

Всю весілля до дрібниць розпланувала свекруха, аж до вибору. А не пручалася, і мені це здавалося нормальним. Весілля в цілому пройшла відмінно.

Потім почалася сімейне життя в окремій квартирі, яку його батьки подарували нам на весілля.

Але мене стало сильно хвилювати той факт, що свекруха дзвонить синові по 5-6 разів на день. Почала приходити в гості кожен день, але це ще нормально.

Пізніше вона стала вчити мене, як правильно користуватися пральною машинкою, як правильно готувати, як вести себе тощо.

Я довго терпіла і потім все-таки вирішила просимо чоловікові. На що він мені відповів що мама частина нашої родини і вона завжди права.

Я послухала його і не стала лаятися. Але далі обстановка ставала тільки гірше.

Одного разу прийшла його мама, і почала говорити про те, що мені пора народжувати і після того як народжу вони продадуть нашу квартиру і свою і куплять будинок де ми будемо жити всі разом з ними.

Розумієте так? Але це ще не все.

Вона, помітивши моє невдоволення, додала:

– Або ти терміново нapoджуєш, або ми швиденько знаходимо тобі заміну! Я втомилася, я хочу онуків і якщо я дізнаюся, що ти з моїм сином тільки через гроші, сама тебе з його квартири вижену.

Не знайшовши підтримки з боку чоловіка, я не довго думаючи подала на розлучення. Про це я навіть зараз зовсім не шкодую.

Дуже шкода, що мій колишній чоловік виявився маминим синком, який не зміг піти проти волі. Свекруха довго плювалася отрутою в мою адресу, намагаючись зіпсувати мені відносини вже з іншим хлопцем.

Довелося просто перечекати. А колишній чоловік, до речі, після цього сильно запив.

facebook