Африканський гороскоп: найуразливіші місця знаків зодіаку

Африканський гороскоп: найуразливіші місця знаків зодіаку

Африканські племена є одними з перших, хто почав звертатися за порадами до зірок. Це робить їх древній гороскоп одним із найточніших, кажуть фахівці.

Зазначається, що величезний внесок в африканську астрологію зробив народ Догона. Саме його представники використовували власний астрологічний метод, який досі застосовується у всіх прогнозах африканської системи передбачень.

Їхній метод, як правило, спирався на природу. Жителі племені зверталися до зірок на небі, пори року, дня народження, а також фаз Місяця.

Астрологи розповіли про найуразливіші місця кожного знака зодіаку, спираючись на стародавній гороскоп народів Африки.

Так, люди, народжені під знаком Батька (з 4 січня по 3 лютого), Сім’я (з 6 березня по 4 квітня) та Син (з 4 квітня по 5 травня) схильні до стресу, а представники знака Мати (з 4 лютого по 5 березня) ) повинні прислухатися до стану легень та кісток.

Людям, які народилися під знаком Дочка (з 5 травня по 4 червня), слід звертати особливу увагу на розтягнення м’язів та кровообіг, представники знака Дядя (5 червня – 4 липня), Лев (5 серпня – 3 вересня), Тітка (4 листопада – 3 грудня) та Слон (4 жовтня – 3 листопада) надмірно активні і не повинні зупинятися та лінуватися.

Відьом (5 липня – 4 серпня) ж, незважаючи на їхню чарівність, може загрожувати зайву вагу, Антилопам (4 вересня – 3 жовтня) – перепади настрою, а Ізобілію (4 грудня – 3 січня) – постійна втома.

You cannot copy content of this page