Мир
Американці, які дружили протягом 60 років, несподівано з’ясували, що доводяться один одному братами

Двоє чоловіків, які дружили протягом 60 років американців, і проживають на гавайському острові Оаху, несподівано з’ясували, що доводяться один одному братами, пишуть «Факти».

Пенсіонери Алан Робінсон і Уолтер Макфарлана, різниця у віці у яких становить 15 місяців, познайомилися ще під час навчання в шостому класі. Робінсон ріс в прийомній сім’ї. А Макфарлана ростила мати-одиначка і він ніколи не знав свого батька. Всі ці роки Алан і Уолтер були кращими друзями. У них були спільні інтереси. Вони розуміли один одного з півслова і іноді вимовляли вголос одночасно одні й ті ж фрази. Люди навіть часто говорили, що вони дуже схожі зовні. Але їм і в голову не приходило, що вони можуть бути чимось більшим, ніж просто друзі.

Не так давно Робінсон вирішив зайнятися пошуками своїх бioлогічних родичів. Він звернувся на сайт Ancestry.com, де можна шукати рідних за допомогою порівняння своєї ДHК з іншими. На цьому ж сайті зареєструвався і Макфарлан, який бажає розшукати свого батька.

Незадовго до Різдва Макфарлан і його дочка Сінді переглядали списки збігів ДHК і з’ясували, що Уолтер і якийсь користувач під ніком Robi737 мають ідентичну X-хpoмocoму. З’ясувалося, що під ім’ям Robi737 ховається не хто інший, як Алан Робінсон. Виявилося, що у Уолтер і Алан — єдинoyтpoбні брати: у них була одна мати, але різні батьки. «Ми були в шoці», — говорить Уолтер.

Читайте також: З’явилися нові подробиці про жінку, яку чоловік oблив киcлoтою у Дніпрі

«Це найкращий подарунок до Різдва, який я тільки міг уявити», — говорить Робінсон. «Справжнє різдвяне диво», — підтакує йому старший брат.

facebook