Ангели охороняють: які знаки зодіаку будуть під захистом найвищих сил у жовтні

Ангели охороняють: які знаки зодіаку будуть під захистом найвищих сил у жовтні

Всі ми іноді потребуємо захисту, хоч би як намагалися контролювати себе і своє життя, нам важливо мати можливість спертися на щось або когось сильнішого.

Про те, які знаки зодіаку будуть під захистом найвищих сил у жовтні, читайте у цій статті.

Телець

Тельці зазвичай мислять суто матеріалістично, і думка про те, що можна послабити хватку і довіритися всесвіту, викликає у них переляк. Однак у жовтні Тельці помітять, що справи йдуть краще, коли вони напружуються трохи менше. Особливо показовою в цьому плані буде друга половина місяця: чим менше ви повалите на себе і чим більше залишите на відкуп випадку, тим краще.

Це може бути важко, але постарайтеся довіритися перебігу подій, не поспішайте себе і не напружуйтеся надмірно. Все найкраще, як ми знаємо, трапляється зненацька – спробуйте нічого не планувати.

Здавалося б, така легкість призведе до поганих новин, але тільки не у випадку з Тельцями, адже цього жовтня Тельці будуть під захистом вищих сил!

Рак

Раки потребують захисту та опіки, і цього місяця вони отримають усе, про що мріють! Можна буде розслабитися і довіритися долі, ні про що не переживати, а відносини тим часом будуть складатися просто добре.

Особливо добре ситуація буде на матеріальному фронті, звідкись прийдуть подарунки та винагороди, на які Раки не чекали, і це створить у них відчуття повного захисту від усіх мінливостей долі. Зірки радять Ракам звертати більше уваги на своє здоров’я, не перенапружуватись, можливо навіть виключити деяких людей зі свого поля спілкування.

Риби

Рибам не звикати почуватися розслабленими, але відчути захищеність виходить не так часто. Але в жовтні вони зрозуміють, що можна бути відкритішими і що світ не такий вже небезпечний. Це буде чудовий час релаксу, коли тіло та душа зможуть відпочити та наповнитися новими силами.

Зірки радять Рибам приділити увагу своєму здоров’ю, особливо душевному – сходіть до психолога або влаштуйте сеанс самоаналізу. Найпрекраснішою буде середина місяця, намітте на ці дати якісь веселі зустрічі або сходіть у спа, наприклад.

Ваше завдання на жовтень – отримати все, що можуть дати вам найвищі сили, а вони будуть готові на багато!

You cannot copy content of this page