Анжела Перл передбачила основні зміни на 20 жовтня у своєму точному гороскопі

Анжела Перл передбачила основні зміни на 20 жовтня у своєму точному гороскопі

ОВНАМ беручись за важливу справу, потрібно ретельно підготувати ґрунт для сприятливого розвитку подій.

Але занадто затягувати також не варто: так ви ризикуєте зовсім не почати.

ТЕЛЬЦЯМ, чия діяльність пов’язана з виступом на публіці, доведеться витратити чимало сил, перш ніж їх задовольнить результат. Будьте уважні до інформації, яка прийде через дітей та тварин.

БЛИЗНЮКАМ рекомендується поквапитися з прийняттям важливих рішень. Подумайте про те, щоб зробити необхідні візити і зробити дзвінки. Можна встигнути більше, ніж зазвичай.

РАКИ легко пристосуються до можливих змін дня. Є ймовірність, що ви зіткнетеся з результатами чиєїсь легковажності, будете змушені з борошном переробляти чиюсь роботу.

ЛЕВИ величезне задоволення отримають від активного спілкування: знайдіть можливість виявити свої таланти актора та масовика-витівника. Не варто довіряти всій інформації, що прийшла.

ДІВАМ не підвладні власні емоції, а бажання направити в певне русло дії інших людей може штовхнути на крайнощі. Постарайтеся отримати якнайбільше задоволення від спілкування.

ТЕРЕЗИ, чия діяльність — літературна творчість, доб’ються цікавого ефекту. Поїздки будуть вдалими. Будьте готові до того, що існування підкине вам додаткову роботу.

СКОРПІОНИ із задоволенням займуться впорядкуванням домашнього вогнища. Добре залучити до вирішення своїх питань фахівців або тих, чия думка представляє для вас певну цінність.

У СТРІЛЬЦЯМ сприятливий день для тих, хто готовий кинути виклик власним страхам. Справи, де потрібна швидкість і тиск, вдаються сьогодні особливо добре.

КОЗЕРОГАМ настав час приділити увагу зміцненню здоров’я, очищенню тіла та накопиченню енергії. Чужі справи вдаватимуться краще, ніж власні. Пам’ятайте, що люди в основному житимуть інстинктами.

У ВОДОЛІЇВ вдалий день для того, щоб завершити справи, розпочаті напередодні. З планами, що далеко йдуть, краще почекати кілька днів, якщо ви не впевнені у виборі. Спостерігається схильність до переїздів.

РИБАМ доставить проблеми заплутані взаємини з колегами по роботі. А от спілкування з протилежною статтю обіцяє доставити багато приємних хвилин. До кінця дня накопичиться втома.

You cannot copy content of this page