Украина
Арсеній Яценюк повідомив, чому продав телеканал «Еспресо»

Колишній прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк заявив, що продаж телеканалу «Еспресо» відбувся прозоро.

Про це Яценюк написав на своїй сторінці у Facebook, пише 24канал

«Нещодавно я продав свою частку власності в телеканалі «Еспресо». Відкрито розповів, що є одним із його власників, розповів, кому і за яку суму продав свою частку. Продав, бо вважаю, що політик – не найкращий власник ЗМІ. Продав американській компанії і сплачу мільйонні податки в український бюджет», – заявив лідер «Народного Фронту».

За словами Яценюка, він вчинив так, як заведено «у цивілізованих і демократичних країнах» і вважає, що так повинен робити кожен, хто бажає Україні європейського майбутнього.

«Проте вкотре різні недолугі корумповані політикани продовжують брехати. Вони точно вчинили б по-іншому. Бо робили так раніше: продали б канал через офшори чи сліпі трасти без сплати податків на користь громадян України, чи купили активи на позичені невідомо у кого гроші», – наголосив він.

Тому екс-прем’єр порадив своїм опонентам, яким «не подобаються прозорість, публічність і обов’язок чесно платити податки», не надягати «ряс святих і костюмів нових політиків».

Читайте також: У МЕРЕЖІ ПОВІДОМИЛИ, ЯК ПOЗБAВИЛИ ЖUТТЯ ТАКСИСТКУ НА ЧЕРКАЩИНІ

Зазначимо, телеканал «Еспресо» створений восени 2013 року. Його засновниками стали дружина нардепа від «Народного фронту» Миколи Княжицького Лариса і колишній головний редактор тижневика «Коментарі» Вадим Денисенко.

У серпні 2017 року стало відомо, що співвласниками «Еспресо» стали екс-прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк і дружина міністра внутрішніх справ Арсена Авакова Інна.

Яценюк одержав від продажу частки в розмірі 30% статутного капіталу каналу 1,465 мільйона доларів.

facebook