Астролог назвала 4 знаки, кого загребе пастка смутку у травні 2024

Астролог назвала 4 знаки, кого загребе пастка смутку у травні 2024

Фахівець вказала, кому важливо контролювати свої емоції у цей період

Чому деякі знаки зодіакального кола схильні до суму більше за інших? Астролог поділилася своїми спостереженнями, обговоривши, які саме знаки найчастіше схильні до зневіри і як вони можуть подолати цей негативний емоційний досвід.

Як розповіла астролог, серед усіх знаків зодіаку особливо схильні до нудьги Козероги, Скорпіони, Риби та Терези.

Негативний настрій чи занепад сил можуть траплятися з людьми будь-якого знаку зодіаку, але деякі з них схильні впадати у нудьгу швидше та довше затримуватись у ній, — зазначила астролог.

За словами астролога, Козероги часто страждають від зневіри через свою самокритичність і прагнення високих стандартів. Вони схильні робити все на відмінно і не можуть припуститися найменших помилок, що іноді заважає їм рухатися вперед.

Скорпіони, у свою чергу, схильні до гри з негативними емоціями, їх девіз: “Чим гірше зараз – тим краще потім”. Вона попередила, що у них високий ризик заглибитися в смуток, якщо не контролюватимуть своїх переживань.

Риби, за словами астролога, часто заплутуються між своїми власними емоціями та емоціями оточуючих. Це може призвести до нудьги через зосередженість на негативних станах оточуючих.

А Терези схильні до пригніченості через недосяжність ідеалу, про який вони мріють. Вони прагнуть догодити кожному, що іноді призводить до сумнівів у своїх рішеннях та можливостях.

Астролог радить усім цим знакам зодіаку різні способи подолання хандри, починаючи від усвідомлення причин до вправ з контролю емоцій та поступового руху до гармонії із самим собою.

You cannot copy content of this page