Астролог назвав щасливчиків, яким найбільше щастить у коханні

Так уже складається, що одні як магніт притягують до себе людей, споріднених між собою і прагненнями і здатних залишитися поряд раз і назавжди, а інші – все життя шукають кохання і постійно зустрічають не тих.

Чому так відбувається? Астрологи запевняють, що в цьому винні зірки, і вважають, що якщо вже кому і можна позаздрити, то тільки представникам цих знаків.

Овен

Незважаючи на свою зовнішню неприступність, Овни дійсно дуже чутливі натури. Вони ставлять любов понад усе і з завзятістю піклуються про близьких людей. Для Овнів нехарактерні випадкові зв’язки.

Якщо вони з кимось починають зустрічатися, будьте певні, шанси на весілля високі! А все тому, що Овен довго шукає єдиного справжнього кохання – і їм часто щастить зустріти свою людину.

Терези

Терези готові роками шукати ту свою другу половинку, але в кінцевому рахунку часто одружуються з тими, хто по-справжньому їх любить такими, якими вони є.

При цьому готові не лише брати, а й відповідати на щирі почуття вірністю, добротою, вдячною любов’ю. Якщо другої половини цього виявляється достатньо, такий шлюб буде існувати до глибокої старості.

Козеріг

Козероги дуже розбірливі у коханні. Але при цьому часто стають бажаними партнерами для відносин – для тих, хто цінує стабільність, чесність і прагне створити сім’ю. Якщо вибирати з 12 знаків ідеального сім’янина, Козеріг цілком може претендувати на першу позицію в списку.

Представники цього знаку послідовні, не схильні до авантюр, вміють і прагнуть заробляти, дбайливі, цінують комфорт та чистоту. Це відповідальні батьки та партнери, на яких можна покластися. Такі якості, безумовно, притягують.

You cannot copy content of this page