Астролог розповіла, які зміни чекатимуть на всі знаки зодіаку у період з 22 по 28 травня

Місяць, що росте, і недавнє входження Марса на знак вогняного Лева наповнює нас енергією. Марс, Юпітер і Плутон продовжують конфліктувати, створюючи дуже напружені відносини, і провокують конфлікти у світі. Щоб уникнути непорозумінь, спрямовуйте пориви у спорт, рухову активність.

22 травня – день пізнання добра і зла. Місяць у чутливому знаку Рака допомагає у питаннях самовиховання, народжує глибокі переживання у особистих справах. День вдалий для ділової активності, для розумової праці та творчості.

23 травня подбайте про красу. З’єднання Місяця та Венери налаштовує на оцінку зовнішності та простору, допомагає у виборі одягу та макіяжу. Проведіть більше часу з сім’єю, родичами та своїми дітьми.

24 травня ми пізнаємо силу трансформації через провідників, близьких друзів та знайомих. З’єднання Місяця та Марса підказує реагувати на те, що відбувається. Тож намагайтеся подумати перед тим, як діяти.

25 травня конструктивному підходу можуть заважати експресії, поверховість. Конфлікт Місяця і Меркурія збиває з пантелику і змушує плутатися в елементарних речах. Тому фокусуйтеся на ділі і менше відволікайтеся на незначні та відволікаючі справи.

26 травня життєлюбність та харизматичність допоможуть впоратися з недугою. Місяць у Леві допоможе очищення вогнем. Взагалі ця стихія сьогодні цілителя діє до самої людини.

27 травня ми більш консервативні та серйозні. Це добре для виконання завдань по дому, оперативного вирішення побутових питань. Намагайтеся не вчити інших і особливо старших, тому що сьогодні Сатурн може створити додаткову дистанцію між вами.

28 травня вдалий день для будь-якої праці та для відпочинку. Взаємодія Місяця та Урану підтримує неординарні рішення та дозволяє швидко орієнтуватися у ситуації. Це чудовий день для інтелектуальної роботи, поїздок, спілкування та навчання.

You cannot copy content of this page