Астрологічні небезпеки грудня: 5 найнебезпечніших днів місяця

Астрологічні небезпеки грудня: 5 найнебезпечніших днів місяця

Грудень 2023 року обіцяє не лише тішити святковим настроєм, а й відчувати серйозними астрологічними подіями, які можуть вплинути на наше життя та благополуччя.

5 найнебезпечніших днів у грудні 2023 року

4 грудня – Венера переміщається на знак Скорпіона

Перше грудневе попередження пов’язане з переміщенням Венери зі знаку Терезів на знак Скорпіона. Цей день несе у собі негатив. Можливий розвиток захворювань, які можуть вплинути на нас аж до кінця місяця.

13 грудня – Меркурій стає ретроградним

Ретроградний Меркурій завжди викликає тривогу. Цей період може призвести до фінансових, робочих та навчальних проблем. Наша пам’ять та увага будуть недостатньо функціональними, а отже, цей день потребує особливої обережності у всіх сферах життя.

22 грудня – зимове сонцестояння та сполучення Сонця з Меркурієм

Зимове сонцестояння — день із мінімальною енергією та бажанням займатися чимось. Це час, коли ми можемо почуватися найменш продуктивно. Поєднання Сонця з Меркурієм робить нас більш імпульсивними та емоційними, що потребує більшої доброзичливості до оточуючих.

28 грудня – Меркурій з’єднується з Марсом

День, коли Меркурій і Марс поєднуються, зазвичай приносить хаос і безладдя. Будьте вкрай обережні у всьому – від роботи до керування автомобілем. Навіть непрямі дії можуть мати непередбачувані наслідки. Не варто недооцінювати можливу небезпеку цього дня.

29 грудня – перехід Венери на знак Стрільця

Завершує список небезпечних днів 29 грудня, коли Венера переходить на знак Стрільця. Ця подія може знизити наші інтелектуальні здібності та утруднити процес прийняття рішень. Таке становище Венери збережеться до кінця січня наступного року.

You cannot copy content of this page