Астрологічні поради кожному знаку Зодіаку на сьогодні, 4 серпня

Овни: Очистіть свій розум і зробіть перший крок для досягнення своїх цілей. Ви можете звільнитись прямо зараз.

Тельці: Всесвіт завжди грає на вашу користь? Відкиньте побутові питання та рутину і поверніться в потік дії. Ви знаходитесь під надійним захистом.

Близнюки: На вас чекає історія перетворення болю в силу. Однак, будьте обережні, коли справа стосується стосунків, можлива нечесність.

Раки: Якщо щось не вийшло ні з першого, ні з другого, ні з п’ятдесятого разу, значить, так і має бути. Просто обставини повинні повинні запустити ваше особисте зростання.

Леви:  Прямо зараз Всесвіт пропонує вам цілий парад чудес. Тільки руку простягни. Настав час насолодитися плодами тяжкої праці. Зніміть плащ-невидимку та займіть місце у центрі сцени.

Діви: Щось над чим ви працюєте реалізується найближчим часом. Вам може бути актуальна тема незадоволеності, але ви можете подолати її і перетворити переживання в силу. Стійкий розум – ваш найбільший дар.

Терези: не всі питання можна знайти відповіді. Не бійтеся закритися у собі у пошуках істини. Вам потрібно вирушити у глибини свідомості.

Скорпіони: прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів, можливо, саме ваш внутрішній голос зможе підказати вирішення проблем, які не можна подолати голосом розуму. Увімкніть світло у своїй душі.

Стрільці:  скажіть життю так. Все, чого ви бажаєте і заслуговуєте, чекає по той бік страху. Відкиньте голос розуму і прислухайтеся до свого серця.

Козероги: якби Всесвіт міг сказати вам одну річ, він сказав би: «У вас все добре». Зміцніть свої особисті межі.

Водолії: вірте в неможливе і візьміть участь у найшаленішій авантюрі. Довіряйте тому, що ви покликані змінюватися всередині та зовні.

Риби: Ви повинні робити те, що приносить вам радість, веселитися та насолоджуватися кожним моментом. Все, що відбувається, буде захоплювати вас.

You cannot copy content of this page