Астрологічні поради на лютий 2024 року: що можна і не можна робити цього місяця

Астрологічні поради на лютий 2024 року: що можна і не можна робити цього місяця

Лютий завжди є переломним для більшості людей, адже він знаменує собою кінець зими та швидке наближення весни.

За Східним календарем рік Зеленого Дракона стартує з 10 лютого 2024 року, тому вказаний місяць виявиться наповненим особливою енергією, силою та мудрістю. Вказаний період ідеальний для того, щоб провести в життя найграндіозніші та серйозні зміни. Усі справи, які ти задумала на початку лютого, відбуватимуться під суворим контролем Дракона, який схвалює пунктуальність, відповідальність та цілеспрямованість.

В останньому місяці зими ти не тільки відчуєш упевненість у завтрашньому дні, а й захочеш згорнути гори.

Все тому, що лютий виявиться енергетично сильним періодом для більшості людей. Тобі легко вдасться пройти всі перепони, які раніше викликали труднощі.

Найскладнішими днями місяця будуть 3, 6, 14, 17, 24, 28 лютого. У зазначені числа можуть статися події, покликані змінити звичні життєві принципи та змусити вийти із зони комфорту на вирішення певних ситуацій.

Сприятливими днями у лютому стануть 1, 2, 8, 10, 15, 26 числа. Ці дати відкриють у тобі потужний енергетичний потенціал, який допоможе досягти давніх цілей і задати не менш амбітні орієнтири в майбутньому.

Лютий стане тим самим благодатним ґрунтом, на якому можна сміливо вирощувати та плекати наймасштабніші плани та готуватися до їх реалізації. Зрозуміло, що багато хто з них вимагатиме від тебе віддачі та зусиль, але, якщо показати Дракону, який вступив у свої права, серйозність намірів, все вийде.

Не бійся власних прагнень та активно покращуй життя. Це ідеальний час для запуску нових проектів, пошуку кохання, розставання з болючим минулим та пошуків себе. Встигнути створити міцний та надійний фундамент потрібно до 24 лютого 2024 року (повнолуння), щоб вчасно відкрити двері у нове майбутнє.

Чого не варто робити у лютому

Цього місяця не можна виявляти невпевненість, оскільки є ризик упустити хороші можливості та перспективи.

Врахуй, що покровитель року проявляє свій характер саме в лютому, тому стежитиме за твоєю твердістю та непохитністю у досягненні цілей. Також зараз варто повністю відмовитися від недобросовісних прийомів стосовно інших людей, хитрощів та маніпуляцій. Така поведінка може спричинити відповідну віддачу.

Що потішить у лютому

Весь лютий тебе окрилятимуть думки про швидке втілення своїх проектів. Більшість задуманих справ будуть йти як по маслу, радуючи точним виконанням та добрими результатами. Надихне тебе і невичерпний запас сил і енергії.

У лютому багато людей, які шукають особисте щастя, знайдуть його, отримавши можливість насолоджуватися романтикою, причому йтиметься не тільки про тих, хто зустріне свою долю, а й про тих, хто давно перебуває в парі.

Що необхідно зробити у лютому

У лютому тобі потрібно ставити якомога менше запитань і відмовитися від зайвої рефлексії. Занадто багато тривожних думок і побоювань можуть спантеличити і відхилити від руху за заданим курсом. На початку місяця визначся з обраною стратегією і слідуй за обраним маршрутом.

У сфері фінансів та кар’єри не женись виключно за матеріальним, оскільки зараз важливіше заслужити авторитет, домогтися довіри від оточуючих людей, а решта додасться сама.

Особливу увагу приділили стосункам із близькими, оскільки вони стануть для тебе міцним тилом та джерелом натхнення.

Де точки зростання?

У лютому твоєю ключовою точкою зростання стане вміння йти до мети, не відхиляючись від курсу та орієнтуючись на пріоритети. Не розпорошуйся на незначні справи і менше сумнівайся в собі. Виявляй послідовність, рішучість і впевненість у діях, і тоді лютий принесе втілення багатьох планів.

You cannot copy content of this page