Астрологічний прогноз для всіх з 20 по 26 листопада 2023 року

22 листопада вектор спрямованої життєвої енергії Сонця перетворюється на простір вогняного і волелюбного Стрільця, спонукаючи до упевненості у собі та почуття унікальності кожного індивіда.

Марс у п’ятницю піде за світилом, посилюючи пари його душі і схиляючи до шляхетності та великодушності. Враховуючи, що Меркурій також знаходиться в цьому секторі небозводу, можна сміливо налаштуватися на оптимізм, прагнення пізнання та мудрості.

Пошук сенсу життя та постановка мети увінчуються успіхом. Люди стають більш товариські, діяльні та відкриті для всього нового. Сприятливі для звернення до начальства, до судових інстанцій, участі у конкурсах, змаганнях, рекламних компаніях та наукових дебатах.

Діловим людям варто досліджувати цей період для укладання контрактів із партнерами з інших регіонів та розширення сфери бізнесу. При правильному використанні ресурсів, подарованих щедрим Юпітером, що керує знаком Стрілець, можна досягти великих успіхів у намічених планах та проектах.

Венера, як індикатор взаємин у соціумі та партнерстві, налаштована дуже миролюбно і допомагає знайти правильного союзника та компаньйона для будь-якої справи — людей, які підтримають починання. Вона закликає бачити найкраще у близьких, чути одне одного та будувати міцні стосунки.

Це найкращий час для того, щоб займатися самопізнанням, просувати свої унікальні та сміливі ідеї, впевнено йти вперед, не потребуючи схвалення своїх дій, для подорожі та розширення власних горизонтів за допомогою книг, фільмів, здобуття гарної освіти.

You cannot copy content of this page