Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 12 по 18 лютого 2024 року

Овен

У Овнів найкраще виходить спільна творчість, особистісне зростання та реалізація планів. Саме колективна діяльність призведе до вас до успіху та можливостей. Для оцінки дружніх стосунків корисно поставити запитання — а чи хороший я друг? І що я роблю для оточуючих? Нові знайомства здатні принести у ваше життя багато цікавих та яскравих емоцій.

Телець

Тельці – ви честолюбні та налаштовані на питання кар’єри, зміцнення соціального стану та репутації. Завдяки розкриттю якостей, що сприяють духовному зростанні, ви не тільки набудете заслуженого авторитету, але й здійсните вигідні угоди, досягнете професійних успіхів, закладете міцний фундамент своєї справи або довгострокового проекту.

Близнюки

У допитливих Близнюків спрага осягнути світ і пошук філософського каменю звтамовується за рахунок подорожей місцями сили, розширення свідомості та зростання духовності. Здобуття освіти або додаткових професійних знань піднімуть вас на більш високий рівень. Всесвіт допомагає вам на шляху втілення більшості ідей у житті.

Рак

У Раків посилюються ділові якості та витривалість, що сприяє заняттю бізнесом, спортом, східними єдиноборствами. Є реальні шанси отримання хорошого прибутку, зокрема від виробництва та дослідницької діяльності, вигідного кредитування чи страхування. Можливість підключитися до чужих ресурсів, отримати спадщину чи спонсорську підтримку.

Лев

Леви, ваше життя переплетено з колективними інтересами. Ви — яскрава, сонячна та харизматична особистість, яка привертає увагу публіки. На шляху побудови гармонійних взаємин як в особистому житті, так і в діловому партнерстві горить зелене світло. Сприятливий період укладення договорів, контрактів, вирішення юридичних питань, отримання або надання консультацій.

Діва

Діви прагнуть вести правильний і здоровий спосіб життя. Посилюється і так вроджена працьовитість, старанність і діловитість, що ще більше сприяє якісній роботі та сприятливим відносинам у колективі. Для підтримки здоров’я не варто перевантажувати організм важким харчуванням і нервувати. Ви ж майстер своєї справи!

Терези

У Терезів рецепт щастя полягає у творчому самовираженні, отриманні задоволення та простих радощів від життя. Чому б не зважитися на пригоду у дусі романтики? Завдання — досягти верху досконалості у грі під назвою «життя» як головного актора, так і режисера.

Скорпіон

Скорпіони, світла смуга життя, проходить сферою будинку та сім’ї. Складаються добрі умови життя. Сприятливі угоди з нерухомим майном, землею, акціями. Можна відкривати торгові точки або продавати продукцію власного виробництва. Розкриття інтуїції, емпатія допоможе налагодити емоційні зв’язки з близькими родичами, подружжям та дітьми.

Стрілець

Стрільці готові до активного спілкування та успішної взаємодії із зовнішнім світом. Посилюються розумові та комунікативні здібності. Легко зав’язуються зв’язки та знайомства. Добре складаються відносини з сусідами, родичами, однокласниками та одногрупниками. У ділових людей відбувається розширення клієнтської бази, торгової мережі, встановлення попередніх домовленостей.

Козеріг

Козерогам період обіцяє матеріальний достаток, додатковий дохід, вдалі покупки чи вкладення коштів. Ви здатні грамотно розпорядитися фінансами та особистими ресурсами, легко задовольнити потреби. Почуття власної гідності допоможе вигідно застосувати свої здібності та таланти. Процвітають представники приватного бізнесу, індустрії краси та сфери мистецтва.

Водолій

Для Водоліїв успіх, нові можливості та перспективи приходить через яскравий та сміливий прояв себе, своїх фізичних та зовнішніх даних. До того ж, вам зараз набагато легше завоювати увагу оточуючих людей та аудиторії. Вітаються експерименти із зовнішністю, іміджем, стилем поведінки. На шляху до досягнень від вас буде потрібна особиста ініціатива.

Риби

Риб відвідує творче натхнення та прозріння під час відпочинку та релаксу на самоті, мандрівок далеко від дому, медитації. Прояв співчутливості та милосердя до нужденних, участь у благодійності допомагають напрацювати благу карму. Духовні практики сприяють опрацюванню емоційних проблем.

You cannot copy content of this page