Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку на тиждень із 18 по 24 грудня

Овен – гороскоп на тиждень

Овнам рекомендується присвятити час оздоровленню організму, зміцненню нервової системи, виробленню ресурсних звичок та переконань. Сил та енергії додадуть заняття йогою, енергетичними та духовними практиками, водні процедури.

Період обіцяє швидке відновлення після втоми та перенапруги. Вигідно вирішуються фінансові питання з різними контролюючими органами

Телець – гороскоп на тиждень

Тельці налаштовані на одну хвилю з оточуючими людьми та отримують взаємну повагу до своїх інтересів та бажань. Поруч виявляться ті, на кого можна покластися. На вас чекають вдалі та несподівані зміни у діловій сфері, а також у взаєминах з партнерами, подружжям та друзями. Переговори та будь-які юридичні справи пройдуть у позитивному та конструктивному руслі.

Близнюки – гороскоп на тиждень

Близнюкам варто дотримуватися заздалегідь складеного та прорахованого плану дій. Імпровізація можлива за виключно сприятливих обставин. Зірки підтримують вас на шляху професійного зростання, працевлаштування, реєстрації документів та підприємств. Дійте швидко, але спокійно та впевнено.

Рак – гороскоп на тиждень

Раки готові на щедрі жести щодо коханих та своїх дітей. Влаштуйте своїм обранцям приємний сюрприз, романтичну поїздку, подаруйте дітям веселе свято. Виявляючи широту натури, ви заряджаєтеся оптимізмом і отримуєте справжнє задоволення від життя. Творчі проекти обіцяють як гарний прибуток, так і визнання у вибраній вами справі.

Лев – гороскоп на тиждень

Леви знайдуть розрядку і підтримку в сім’ї, і в стінах рідного дому за будь-якої складної ситуації або психологічного навантаження, але будьте і ви терпимі до своїх близьких. Намагайтеся їх зрозуміти і по можливості допомогти. А зірки допоможуть вам на шляху до розширення життєвої сфери, придбання нерухомості. Також не проґавте вигідних умов страхування.

Діва – гороскоп на тиждень

Дів близькі люди чи ділові партнери порадують добрими новинами чи запропонують щось цікаве. Період сприятливий з погляду романтичних відносин, вирішення юридичних питань, укладання мирових угод, обговорення професійних тем із колегами. Успіх ваших справ залежить від уміння вислухати і підтримати опонента, знайти спільні точки дотику інтересів.

Терези – гороскоп на тиждень

Терезам саме час задуматися про ведення здорового способу життя, планування бюджету та раціонального використання ресурсів, як матеріальних, так і енергетичних. Вигода чекає на вас у придбанні інструментів та матеріалів для ремонту у сфері обслуговування або надання власних послуг, при працевлаштуванні. На додаткові бонуси або премію можна розрахувати під час влаштування на роботу. Ви схильні виявляти талановитість та обдарованість у торгівлі та при оцінці речей.

Скорпіон – гороскоп на тиждень

Скорпіони, як зазвичай справляють враження впевненої, харизматичної особистості. Навколишні бачать у вас експерта та авторитета. Саме час розвивати творчі та сценічні таланти, вчитися перевтіленню в бажаний образ. Вкладайте сили та ініціативу в цікавий проект, оскільки успіх на вашому боці та обіцяє приємні сюрпризи та радісні події.

Стрілець – гороскоп на тиждень

Стрільцям для акумулювання енергії необхідно відпочивати, висипатися, перезавантажуватись на природі, не нехтувати водними процедурами. Душевне заспокоєння приведе наведення чистоти та затишку будинку, сімейне дозвілля або опрацювання родових програм із психологом. Поїздка до санаторію або найближчого СПА-центру виявиться не тільки вигідною, а й корисною для нервової системи.

Козеріг – гороскоп на тиждень

Перед козерогами відкриється маса перспектив у сфері знайомства та спілкування з цікавими людьми, обміну думками та ідеями. Це допоможе спільно ставити цілі та плани, які реалізуються найсприятливішим чином. Нових друзів легко знайти в інтернеті, групах за інтересами. Ви досягнете успіху в якості блогера, онлайн-викладача або новачка при освоєнні IT-технологій.

Водолій – гороскоп на тиждень

Водоліям надається унікальний шанс, щоб продемонструвати начальству свої найкращі сторони, в результаті яких перед вами відкриються нові професійні перспективи, підвищення на посаді та зарплаті. Завдяки природному генію ви зрозумієте, як досягти результату, не марнуючи час.

Риби – гороскоп на тиждень

У Риб з’являються нові приводи для радості та шанси здійснити свої заповітні мрії. Світ відкриває перед вами нові можливості та перспективи, якими гріх не скористатися, сміливо вирушайте у далекі поїздки, штурмуйте не взяті раніше висоти, вибудовуйте стратегію на наступний рік. Авторитетні, відомі люди можуть надати вам сприяння.

You cannot copy content of this page