Астрологічний прогноз для всіх знаків Зодіаку на тиждень із 8 по 14 січня 2024 року

Овен

Овни, завдяки підказкам інтуїції та психологічним технікам, можна досягти позиції неформального лідера, отримати підтримку з боку таємних покровителів чи груп. Сприятливий час для створення довірчих стосунків із керівництвом.. Зосередитись на прийняття рішень у важливій справі допоможе розслаблений стан, прослуховування медитативної музики.

Телець

Тельці чекають несподівані та цікаві поїздки, які сприятимуть налагодженню дружніх зв’язків з представниками інших країн та культур, зустрічі з новими людьми та нові проекти. Вміння сконцентруватися на певній меті допоможе заручитись підтримкою небес та отримати бажане.

Близнюки

Близнюків чекає підвищення на посаді рівня керівника високого рангу, можливість отримання спадщини чи оформлення позики на вигідних умовах. Особливо у виграші представники банківської та страхової діяльності, а також ті, хто зайнятий на провадженні, полягає у правоохоронних органах або зайнятий військовою справою.

Рак

У Раків планується важлива зустріч гідного партнера. Розширення можливостей через шлюб з іноземцем через закордонне співробітництво. Перспективні знайомства найімовірніше завести у подорожі, у наукових колах, на спортивних стадіонах. Також очікуємо на вдалий результат судових справ.

Лев

Левам варто скористатися сприятливим моментом для проходження комплексного обстеження, запровадження нових корисних навичок. Відбувається швидке відновлення сил після поганого самопочуття. Може повернутись вигідна, але відповідальна робота, пов’язана з матеріальними цінностями.

Діва

Дівам щастить у питаннях кохання, налагодження гармонійних стосунків із оточуючими людьми та дітьми. Можна укладати шлюби та угоди про співпрацю, брати участь у культурних заходах. Прекрасний період для захоплення мистецтвом, дизайном, танцями, навчанням на тренінгах з фінансової грамотності або декорування приміщень.

Терези

У Терезів вийде підстава власної чи сімейної справи, облаштування майстерні, гаража чи робочого кабінету вдома. Будівництво та ремонт отримують точку вдалого старту. Вдало і без бюрократичної тяганини складається оформлення документів, пов’язаних з нерухомістю та пропискою. Ви зможете підвищити торгові обороти і знайти обхідний шлях у будь-якій ситуації.

Скорпіон

Скорпіони, для вас приємним дозвіллям виявляться поїздки розважального чи романтичного характеру містом або найближчими регіонами. Якщо ви поки самотні, то в дорозі можна зустріти другу половинку, мати плідні творчі контакти і насититися позитивом від зустрічей з цікавими людьми. Ви виблискуєте гостротою розуму, добре засвоюєте інформацію і дуже заповзятливі.

Стрілець

Для Стрільців створення затишного та впорядкованого будинку, який послужить оплотом для всієї родини та гостей, допоможе відновити сили та набути гарного настрою. Час благоволіє здійснювати операції з нерухомістю та землею, отримувати вигоду від оренди та продажу товарів власного виробництва. Ви практичні та обережні при використанні своїх ресурсів.

Козеріг

Козероги налаштовані на отримання корисної інформації, активну комунікацію з оточуючими, плідне навчання чи викладання. Успіх супроводжує при проведенні співбесіди, підписання документів, коротких поїздок і відряджень, купівлі транспортних засобів і гаджетів. Починання як блогер, кур’єр, діловод або торговий представник також увінчаються успіхом.

Водолій

Водоліям дохід приносить індивідуальна діяльність, пільги та соціальні виплати, допомога благодійників чи таємних залицяльників. Вигідною виявиться путівка до санаторію, придбання абонементу в басейн або курсу СПА-процедур. Пробудження інтуїції та сходження потоку натхнення допоможе створити шедевр образотворчого мистецтва, поезії або отримати інсайт.

Риби

У Риб підвищується інтерес до освоєння нових технологій, інженерії, зимових видів спорту, астрології. Ініціатива щодо вступу в громадські організації та асоціації призводить до розширення контактів серед однодумців та набуття нових друзів. Ви схильні до сміливих та прогресивних дій, зміни іміджу, відстоювання особистої свободи та незалежності.

You cannot copy content of this page