Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 13 по 19 листопада

13 листопада точка Молодика перебуває у поєднанні з активним безстрашним і відчайдушним Марсом у гарячій водній стихії Скорпіона, запускає новий космічний дворічний цикл. Внутрішні процеси в організмі зазнають напруги, виявляються слабкі місця та вразливі точки. Зовнішній клімат також змушує діяти багатьох на межі сил та можливостей. Проблеми спливають назовні, їх вирішення відбувається досить різким та агресивним чином. Але все ж таки вихід є.

Гармонійна конфігурація вищих планет – Нептуна і Плутона – замикає у собі напружене з’єднання і посилає руку допомоги. Ми можемо прийти до нового справедливого і демократичного суспільства, де кожна людина шанована і цінна, але через прийняття інших із їхньою системою цінностей, об’єднанням людей для отримання загального результату, турботою про екологію, принесення у світ милосердя та співчуття.

Традиційно, в Молодий місяць не рекомендується впроваджувати щось нове, зустрічатися з підозрілими людьми і вплутуватися в сумнівні фінансові авантюри. Також не варто з’ясовувати стосунки, оскільки пристрасні енергії Скорпіона можуть спонукати до ревнощів та маніпулювання іншою стороною.

Гармонізуючим чинником у цій картині виступає миролюбна Венера у Терезах. Вона показує, що любов до витонченого мистецтва, краси, а також пошук компромісу та взаєморозуміння є ключем до вирішення всіх міжусобиць та конфліктів. Це прекрасний період для нарощування сили щодо взаємодії з людьми та налагодження суспільних відносин, навчання мистецтву переговорів, для комерційної діяльності та роботи у складі групи. Дозвольте радості та оптимізму зайняти позиції на порядку денному.

Охочих здійснити подорож, як реальну, так і духовну, підтримає Меркурій у Стрільці, який бореться за просвітництво та пошук смислів буття. Внесіть у свій маршрут відвідування місць, які надихають, сприяють розширенню світогляду та отриманню нових знань. Можна легко підвищити рівень освіти та експертності в цікавих для вас темах.

Четвер та п’ятниця — найкращі дні для вибудовування стратегії на майбутнє, визначення бізнес-цілей та закладення фундаментальних, серйозних проектів, які вимагатимуть терпіння та старанності.

Місяць, що росте, в Козерозі сприяє практичному, раціональному і обдуманому підходу до справ без зайвого емоційного забарвлення. У вихідні Місяць з переходом на знак Водолій сприяє провести в товаристві друзів та здійсненню спільної вилазки в цікаве та значуще для всієї компанії місце, здобуття нових знань чи освоєння сучасних технологій. Також це вдалі дні для проведення презентацій, громадської роботи чи придбання нової техніки.

You cannot copy content of this page