Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 16 по 22 жовтня: події складатимуться непередбачено

Овен

У Овнів можливі розбіжності з начальством, а також з людьми, які стоять вище за вас за статусом або старше за віком. Зробіть їм повагу, навіть якщо це вимагатиме від вас надзусиль. Не приймайте важливих рішень щодо ділових партнерів або подружжя, тому що зараз складно зрозуміти один одного і дійти компромісу.

Телець

Тельці, надмірна активність у роботі та перенапруга може не найкращим чином позначитися на здоров’ї та психічному стані. Постарайтеся не брати на себе зобов’язання, які важко здійснити. Перегляд застарілих шаблонів мислення та відмова від шкідливих звичок допоможе внутрішньо очиститися.

Близнюки

У Близнюків очікується багато фізичної активності, а також потяг до любовних пригод, залучення до ризикованих фінансових операцій та угод. Використовуйте цей потенціал для зайняття спортом, бізнесом. Щоб уникнути травм, будьте обережні з екстримом – контролюйте навантаження.

Рак

У Раків у сімейному житті та ділових відносинах можуть виникати конфлікти як через нерухомість, оренду, майнові питання, так і через підвищену дратівливість і вимогливість до оточуючих. Усуньте зі свого життєвого простору те, що заважає перебування в гармонійній обстановці. Адже комфорт для вас – понад усе.

Лев

Леви можуть зіткнутися з шахрайством чи обманом, а також конфліктними ситуаціями у колективі та транспорті. Ретельно перевіряйте документи та не звертайте уваги на провокаційні зауваження. Місцеві відрядження та поїздки перенесіть на інші дати, оскільки навряд чи ви отримаєте бажаний результат. Краще в цей період використовувати дихальні практики та більше гуляти на свіжому повітрі.

Діва

Діви, зірки рекомендують вам утриматися від фінансових ризикованих операцій, необдуманих витрат, участі в азартних іграх та бажанні збагатитися в лотереї. Збільшуються витрати, пов’язані з дітьми, подарунками для коханих, відпочинком, спортом. Заздалегідь розплануйте свій бюджет, щоби не піти в мінусовий баланс.

Терези

Терези, фокус уваги спрямований на сферу нерухомості, сімейні справи та питання, пов’язані з місцем вашого проживання. Зараз варто проявити обережність та передбачливість у вчинках та рішеннях. Виявіть делікатність, обміркуйте все та порахуйте до десяти, перш ніж діяти. Зараз не час кардинальних змін.

Скорпіон

Скорпіони, зараз ви схильні до надмірної емоційності та надчутливості, що є для вас, скоріше, винятком, ніж нормою. Намагайтеся уникати стресів і частіше розслабляйтеся. Обмежте кількість інформації та спілкування. Акуратно з документами — можливі їхні втрати чи прикрі помилки.

Стрілець

Стрільцям цей період може принести зміну звичного джерела доходу, тому не варто розкидатися грошима та допускати спонтанні витрати. Доведеться переглянути витрати. Конфлікт із друзями також обіцяє матеріальні збитки, тому краще не позичати і не давати в борг. Щоб підсолодити собі життя, займіться незвичайним хобі.

Козеріг

Козероги, важливі справи, переговори з вищими особами та офіційними інстанціями та серйозні угоди краще відкласти. Високим є ризик конфлікту або непорозуміння зацікавленими сторонами. Це період, що вимагає терпіння, наполегливості та старанної праці. Просто продовжуйте шлях досягнення поставлених цілей, як це вмієте тільки ви.

Водолій

Водоліям важливо зберігати оптимізм у будь-яких ситуаціях, не здаватися на половині шляху. Утримайтеся на цьому етапі від вирішення юридичних та судових питань, подорожей та поїздок до іншого міста. Оскільки зростає ризик непорозумінь, обману. Самотність та самоаналіз дозволить виявити внутрішні переживання та відкрити нові можливості вашої особистості.

Риби

Риби, незважаючи на спрагу гострих відчуттів, не перевантажуйте організм нервової системи. Щоб уникнути стресових ситуацій, більше відпочивайте. Заряд позитиву подарує похід у лазню, спортзал чи заняття новим хобі. Відкладіть звернення до кредитних організацій та здійснення великих фінансових угод.

You cannot copy content of this page