Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 2 по 8 жовтня

Сонце з повітряної стихії знаку Терези задає тон загальному настрою та наповнює простір дружелюбністю, легкістю та відкритістю при взаємодії з оточуючими людьми. Саме час змиритися з тими, з ким у сварці.

Марс, а з 5 жовтня і Меркурій, який відповідає за комунікації, складає компанію світила в цьому секторі небосхилу. А отже, у спілкуванні переважають такт і ввічливість. Налагоджуються воістину людські стосунки — коли люди намагаються зрозуміти інших, виявляючи поступку та миролюбність.

У бізнесі чи організації робочих процесів багато залежить від взаємин у колективі, неузгодженості всіх учасників цього процесу. Основний фактор успіху – це вміння працювати в команді.

Під впливом Плутона та Сатурна на агресивну червону планету, чоловіче населення, керівники підприємств, бізнесмени можуть виявляти зайву вимогливість та наполегливість. Але вплив дипломатичної Венери з королівського знаку Лева пом’якшить імпульсивність та прямолінійність.

Пошук другої половинки, демонстрації артистичних здібностей, публічні виступи та рекламні компанії – це справді тріумфальний час для людей світу мистецтва та культури, моди, артистів, юристів, а також яскравих відомих персон.

З другої половини дня 5 жовтня Місяць закінчує неефективний період руху та входить на два дні на знак Раку. Активізується робота підсвідомості та інтуїції. Це гарний час, щоб зустрітися з усією родиною за закритим столом, піклуватися про дітей та близьких родичів, облаштувати побут, купити особисті речі та поповнити продовольчі запаси. Зайнятися кулінарією, маркетингом, психологією.

You cannot copy content of this page