Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 25 вересня до 1 жовтня

Сонячна енергія розливається за миролюбним та дипломатичним знаком Терези. Закликає дійти компромісу та взаєморозуміння. Взаємодія з оточуючими людьми та розвиток відносин для багатьох опиниться у пріоритеті. Нам стає особливо важливою є думка інших, отримання схвалення та підтримки.

Марсіанський імпульс виходить із простору Венери і наповнює емоції інтенсивністю, пристрасністю. Надмірну активність краще виплеснути у творчу та спортивну діяльність, направити на фінансові справи, задоволення принесуть культурно-дозвільні заходи, особливо пов’язані з мистецтвом чи музикою.

Це також сприятливий період для консультаційної та юридичної діяльності, укладання договорів та контрактів, проведення конкурсів. До того ж, Меркурій у Діві, перебуваючи у сильному становищі, допомагає зберегти спокій і розсудливість, виявляти спритність та комерційні здібності, знаходити обхідні шляхи у будь-якій ситуації.

У вівторок, 26 вересня, Місяць у Водолії, напружений Ураном, робить нас чутливими та нервовими, з’являється гостре бажання змін, але з другої половини дня настає так званий другий хід Місяця, коли прийняті рішення та вчинки називаються неефективними.

Кінець місяця не менш емоційно насичений. 29 числа повня на осі Овен — Терези торкається тих самих тем відносин і партнерства. Неминучий пошук гармонії та точок дотику, спільних інтересів. У виграші той, хто вміє домовлятись. У цей час зростає фізична активність. Тому саме час для освідчення в коханні або рішучих дій, спрямованих на здобуття партнера.

Ключ до вашого успіху на цьому тижні вересня лежить у взаємній ввічливості та поважному ставленні до іншої сторони.

You cannot copy content of this page