Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 27 листопада по 3 грудня

Потужна космічна енергія зосереджена у вогненному знаку Стрільця – творчого мислителя, вродженого лідера та ентузіаста. У свідомості людей переважає оптимізм, розсудливість та шляхетні пориви. Багато хто відчує потяг пофілософствувати і заглибитися в релігійні теми. Розширюються горизонти пізнання, бажання спілкуватися та розвиватися. Сміливість і здатність на самовіддачу надихне і поведе шляхом законності та пошуку справедливості.

У цей період найкраще вирішуються судові та законодавчі справи, питання отримання чи підвищення освіти. Процвітає туристична сфера та з’являються нові наукові відкриття.

Єдина умова, яку ставить розумний космос в особі найвищих планет, це дотримання всіх встановлених правил, ієрархів та порядку.

27 листопада зустрічаємо Повний місяць на осі Близнюки – Стрілець, що символізує теми пізнання, навчання та розвитку.

Повний Місяць, перебуваючи в інтелектуальних та динамічних Близнюках, може спричинити нестабільний психоемоційний стан та підвищити рівень тривожності. У рішеннях про висловлювання здебільшого переважають легковажність та спонтанність.

У цьому торгові угоди, обміну інформацією, товарами, посередницькі послуги стають активнішими. Бажаючим оновити свій образ, щоб виглядати молодшим і свіжішим, оскільки Близнюки — це ще й знак молодості та запалу.

1 грудня Меркурій переходить у консервативний та статусний Козеріг. Земну стихію. У пріоритеті вирішення серйозних завдань, пов’язаних із професійною реалізацією та досягненням конкретних цілей. Спілкування та обмін інформації відбувається суворо конкретно і з дотриманням субординації. Усі зайняті справою. Якщо ви ставите в пріоритеті соціальне зростання, то покупка ручки або щоденника в діловому стилі послужить талісманом просування кар’єрними сходами та підвищення авторитету.

Овен

Овнам варто приділити увагу розвитку своїх здібностей, принести цінність і сенс як у навколишнє суспільство, і у своє життя. Вітається благодійність, вивчення психології, тренінги особистісного зростання. Також це сприятливий період для оздоровлення організму.

Телець

Тельцям властивий найпотужніший імпульс творчого зростання. Інтуїтивність розуму, потяг до справедливості. Продуктивними виявляться заняття наукою, астрологією чи астрономією, винахідницька та громадська діяльність. Посилюється прагнення свободи, подорожам чи віртуальним розширенню кругозору. Ви на шляху досягнення успіху.

Близнюки

Для Близнюків настав час активної управлінської та організаційної діяльності. Основні спонукання пов’язані з побудовою надійного фундаменту майбутньої реалізації амбітних професійних устремлінь, здійснення планів. Сприятливо вирішуються питання із заборгованостями та кредитами, оформленням офіційних документів, спадщини, страховок.

Рак

У Раків з’являються шанси зустріти своє кохання або надійного союзника під час подорожей, спортивних турнірів, громадських та культурних заходів. Відчувається потреба зайнятися благодійністю, присвятити себе близьким людям, пожертвувати своїми інтересами заради них. Положення планет сприяє вашій популярності та гарній репутації.

Лев

Леви, філігранна робота над собою та точність вчинків приведе вас до досконалості. Наділить відмінними діловими якостями. Важливим критерієм на цьому шляху є самодисципліна та організованість, аналітика у кожній ситуації. Вигоду приносить сфера обслуговування, медицина, розширення виробництва, придбання інструментів та матеріалів для роботи та ремонту.

Діва 

Діви наповнені відчуттям щастя та повноти у взаєминах з партнерами, колегами, подружжям. Посилюється прагнення спілкування та взаємодії з протилежною статтю, настрій на романтику, флірт і любов. Візьміть участь у конкурсах, лотереях, спортивних та культурних заходах. Задоволення принесуть заняття улюбленим хобі та творчістю.

Терези

Терезам будь-яке розпочате підприємство приносить задоволення і блага, безперешкодно вирішуються питання, що стосуються нерухомості, реєстрації прописки, ремонту та оренди приміщень, відкриття магазину або облаштування офісу. Бажано додати до свого розпорядку дня легкі фізичні вправи, піші прогулянки, плавання.

Скорпіон

Скорпіони, розважальна чи романтична поїздка на автомобілі, тур вихідного дня на автобусі наповнить вас, ваших дітей чи коханих енергією радості та творчого натхнення. Фортуна посміхнеться вам у навчанні та самоосвіті, демонстрації своїх знань та яскравій самопрезентації. Сміливо займайтеся просуванням товарів та послуг за допомогою реклами.

Стрілець

Стрільцям зірки обіцяють щасливе особисте сімейне життя, підтримку та турботу з боку домочадців та батьків. Є можливості для сприятливого вирішення фінансових проблем. Інтуїція, внутрішнє чуття допоможе вибрати правильну стратегію щодо вкладення грошей, наприклад купівлі-продажу нерухомості, землі, організації сімейного бізнесу або фермерського господарства.

Козеріг

Козероги, почуття гумору, іронії та самоіронії використовуйте для досягнення своїх цілей. Це ваш робочий інструмент на поточний період, що сприяє розширенню та спрощенню зв’язків, ділових контактів, укладання вигідних угод. Ви легко проводите переговори, співбесіди, зустрічі. Для більш успішної діяльності від вас знадобиться активність в інтернеті та соцмережах.

Водолій

Водолії, стан мрійливості та романтизму здатні не лише покращити фінансову сторону життя, а й сприятливо позначитися на загальній енергетиці та стані здоров’я, стабілізації нервової системи. Світ чекає від вас привітності та добродушності. Для підприємців зиск принесуть сфери, пов’язані з фармакологією, косметикою, медициною та хімічною галуззю.

Риби

У поведінці Риб присутній виклик старому, що віджив себе способу взаємодії з навколишнім світом. Життя сприймається як ідеологічна боротьба. Девіз: «Змін вимагають наші серця». У характері проявляється наполегливість, віра у себе, прагнення подолати перешкоди. Удача та везіння приходять завдяки особистій ініціативі, активності та винахідливості.

You cannot copy content of this page