Астрологічний прогноз для всіх знаків зодіаку з 6 по 12 листопада

Сонце і Марс, з’єднавшись у непохитному Скорпіоні, тримають удар від імпульсивного та норовливого Урана. Приходить усвідомлення, що треба щось змінювати, причому швидко і різко. Багато хто зазнає гострого припливу ентузіазму зі схильністю до наполегливих дій. Мобілізація фізичних і психічних сил сприяє досягненню бажаного результату, хай і за будь-яку ціну. Розкриваються внутрішні ресурси, активуючи несвідомий зв’язок з інтуїцією та чуттям на користь.

Гармонійний аспект від великого натхненника Нептуна дозволяє посилити сприйнятливість того, що відбувається, і прийнято правильне рішення, але, попередньо, зробивши паузу від гонки за швидким результатом. Уповільнення допоможе побачити суть у правильному ракурсі та вийти на вірний шлях.

Вдалий час для досягнення результатів у підприємницькій діяльності у представників світу спорту, банківських та правоохоронних структур, а також великих соціальних лідерів та масштабних керівників.

Венера виходить у свою орбіту 8 листопада – Терези, повітряну стихію, що сприяє контактам та енергійному спілкуванню з оточуючими. Таке положення дає естетичне забарвлення у коханні, схиляє до вишуканості, краси у всіх проявах та сферах, гармонії та рівноваги у почуттях.

До того ж, у четвер та п’ятницю Венера з’єднається з Місяцем у цьому знаку. А отже, варто присвятити ці дні налагодженню та створенню стосунків, зробити приємне коханій людині, забезпечити комфорт, виявити турботу та ніжність.

П’ятниця вважається днем під керуванням Венери, а отже, і так сильна гармонійна планета створить додатково максимально сприятливі умови для романтичного побачення, знайомства з другою половинкою або узаконення відносин, укладання будь-яких домовленостей та угод, а також врегулювання юридичних суперечок.

Меркурій 10 листопада виходить із темних вод Скорпіона в оптимістичний та позитивний вогненний знак Стрільця. Посилюється потреба в інформації, особливо, що сприяє зміцненню авторитету та впливу. Будуються грандіозні плани та з’являється бажання спілкуватися з знаючими, освіченими, відомими людьми. Це гарний час для вирішення питань, пов’язаних із вищою освітою, розширенням світогляду та вивчення духовної літератури, а також укладання контрактів із іноземними партнерами та постачальниками.

You cannot copy content of this page