Астрологічний прогноз на 23-29 жовтня: що обіцяють зірки?

 ОВЕН

Спробуйте спрямувати свою енергію, емоції та почуття на роботу, обов’язки та здоров’я. У коридорі затемнення, в першу чергу, потрібно дотримуватися правил, порядку, розпорядку.

Відпочинок, безсумнівно, погіршить як робочу ситуацію, так і здоров’я. Хороший час для пошуку спільної мови з колегами. Вдасться досягти хороших результатів на роботі, але будьте обережні, не ставте занадто високу планку прагнень.

ТЕЛЕЦЬ

Не шкодуйте емоцій, почуттів та енергії для дітей, творчості, спорту, кохання. Це повинно дати чудові результати. Багато речей, які вимагають вдалого збігу обставин і ризику, можуть вдатися.

Однак не забувайте, що успіх пов’язаний з особистими зусиллями, вмінням привернути до себе увагу і зробити свою діяльність привабливою для інших. Тож посміхніться!

БЛИЗНЮКИ

Спробуйте заглибитися у свій внутрішній світ. У більшості випадків ці проекції пов’язані з родичами, близькими людьми, яким можна відкрити душу. Вдалими будуть справи, пов’язані з нерухомістю, будинками, господарством.

Тепер у вас є більше можливостей у цих сферах життя. Намагайтеся спілкуватися з рідними, допомагайте їм морально і матеріально. У Коридорі затемнень ви зміцнюєте або будуєте опорну базу.

РАК

Переговори, подорожі, навчання, спілкування, торгівля і реклама, дзвінки і романи зараз повинні йти добре. Приділяйте особливу увагу тим, хто вас оточує, особливо тим, з ким спілкуєтеся щодня.

Багато справ, пов’язаних з документообігом, можуть бути більш успішними, ніж зазвичай, тому постарайтеся привести необхідні документи в порядок.

ЛЕВ

У період затемнень вам потрібно зосередитися на створенні всіляких речей з того, що у вас є і що є у вашому розпорядженні. Ваші почуття, емоції та енергія можуть послужити цій меті.

Все, що ви зараз робите, буде привабливо для оточуючих, тому вам буде легко знайти однодумців і однодумців. Не забувайте заряджатися енергією та силами. Цьому може допомогти перебування на природі, веселе дозвілля, але не переїдання.

ДІВА

Всі емоційні та фізичні сили у вашому тілі знаходяться під вашим контролем, тому варто вжити заходів. Проявіть ініціативу, реалізуйте старі плани, налагодьте зв’язки з тими, з ким раніше не могли досягти.

У цей час буде легко знайти спільну мову з усіма. Знайте, як максимально використати цей енергійний період, але не забудьте контролювати та спрямовувати свій вогонь, інакше він може викликати пожежу.

ТЕРЕЗИ

Коридор затемнення дуже сприяє передстартовій підготовці. Спробуйте уявити, чого б ви хотіли досягти в майбутньому. Уявіть усі можливі обставини, проблеми та шляхи їх подолання.

Сприятливий час для виправлення минулих помилок і виконання зобов’язань. Взагалі, в цей період дійте як розвідник в тилу ворога: дізнайтеся все і підготуйтеся заздалегідь.

СКОРПІОН

Спрямуйте свою енергію, емоції та почуття на спілкування з однодумцями, прихильниками та друзями. У коридорі затемнень ви можете інтуїтивно відчути тенденції ринку, споживчі настрої, можливості та перспективи, пов’язані з майбутніми подіями та трендами.

Чим більше людей ви залучаєте до своїх ідей і проектів, тим краще для них і для вас. Пов’яжіть свої емоції з перспективами, не дивіться в минуле, так ви отримаєте допомогу та участь інших.

СТРІЛЕЦЬ

Ви відчуєте, що у вас трохи більше емоційних і фізичних сил для досягнення ваших цілей. Не витрачайте їх на дрібниці, направте їх на кар’єру, бізнес, професію, спілкування з керівниками.

Переконайтеся, що ваш настрій відповідає ситуації. Корисно просити допомоги в бізнесі та інших справах у близьких людей. Довіряйте тим, хто вам близький і хто не покине вас на півдорозі.

КОЗЕРІГ

Намагайтеся спілкуватися з людьми, які мають схожу з вами ідеологію і таке ж бачення. Якщо вони не у вашому колі, шукайте нових знайомих. Відчуйте своїх партнерів. Варто мріяти про подорожі. Люди зараз схильні бачити у вас авторитет, тому скористайтеся цим.

ВОДОЛІЙ

Будьте готові до того, що ваші аналітичні здібності та ваш нюх можуть посилити непрозорі речі. Ваша інтуїція і вміння відчувати не тільки ділові, але й особисті проблеми тепер будуть просто відмінними.

Використовуйте його продуктивно – промацавши і проаналізувавши, починайте виправляти і відсікати непотрібне. Такий настрій допоможе вирішити робочі, фінансові та особисті проблеми.

РИБИ

Що спільного між бізнесом і почуттями? Справа в тому, що як в практичних, так і в особистих справах необхідно покладатися на свою інтуїцію, підсвідомі імпульси і вміння зрозуміти партнера, його обставини, його настрій і т. д.

Більше посміхайтеся, намагайтеся зачаровувати інших. Ставтеся до них як до близьких родичів. Інтуїція підкаже, до кого звернутися, коли потрібна порада та допомога.

You cannot copy content of this page