Астрологічний прогноз на 30 жовтня – 5 листопада

ОВЕН

Коштів не так багато, як хотілося б, але їх вистачить на основні потреби, а якщо знадобиться більше, ви заощадите. Більше зосередьтеся на поліпшенні свого фінансового становища.

Ви можете раптом зрозуміти, що вам не подобається ваша робота, і ви захочете змінити місце роботи, можливо, навіть професію.

Несподівані звільнення під загрозою. Але зараз не найкращий час для будь-яких змін у професійному житті. Підніміть великий палець і все буде добре.

ТЕЛЕЦЬ

Зараз найкраще спрямувати свою енергію на зміцнення сім’ї та здоров’я. Хронічні захворювання можуть загострюватися, особливо у людей похилого віку, тому потрібно знаходити час для обстеження.

Ви можете випробувати сильний стрес, пов’язаний з особистим життям. На роботі також можуть виникнути труднощі: будьте готові до того, що партнери і конкуренти активізуються і вчинять проти вас ворожі дії.

Уникайте конфронтації та ведіть переговори конструктивно.

БЛИЗНЮКИ

На роботі стануть у пригоді контакти з іноземними колегами – завдяки їм ви підвищите свою професійну кваліфікацію. З грошима проблем не буде, але будьте обережні з фінансовими операціями і не дозволяйте собі необдуманих витрат.

Ви зможете реалізувати свої плани, але не варто говорити вголос про свої наміри, бажання, прагнення та дії. Будьте як бойскаут – ретельно готуйтеся і продумуйте всі свої дії. Хороший час для виправлення помилок і виконання обіцянок.

РАК

Бажання змін супроводжуватиме вас не лише цього тижня, а й весь листопад. На жаль, все буде складно. Це період, який потребує максимальної концентрації та багато сил.

Будеш, як то кажуть, на роботі рвати. Найбільш сприятливі обставини пов’язані з колективною творчістю.

Відкривайте нову справу, шукайте спонсорів, звертайтеся за допомогою до своїх знайомих і друзів. Самостійний ризик може призвести до небажаних наслідків.

ЛЕВ

Ви звикли працювати і вирішувати всі проблеми поодинці, але зараз настав час об’єднатися з іншими людьми. Спитай поради у старших, допомога друзів стане в нагоді.

При обговоренні умов співпраці чітко сформулюйте умови та зобов’язання, підпишіть договір. Докладіть більше зусиль до своєї кар’єри, бізнесу, професії.

Спілкуйтеся з начальством, пропонуйте нововведення та перетворення. У сім’ї може виникнути напруга.

ДІВА

Ваш вплив значно зросте. Чудова можливість приєднатися до групи однодумців, де вас вважатимуть душею та справжнім лідером. Збільшаться проблеми вдома, в сім’ї, в особистих стосунках.

Можливі турботи про дітей, не все в сімейних відносинах буде складатися так гладко, як хотілося б.

Доведіть свою цінність за допомогою тактичного спілкування. Єдиною перешкодою може стати ваша нестриманість і необачна поведінка.

ТЕРЕЗИ

Ви спостерігатимете, як затемнення у вашому знаку кардинально змінює ваше особисте життя. Можливі сварки через ревнощі і побутові проблеми.

Час, проведений окремо, допоможе згладити гострі кути. Поставте крапку в старих відносинах, які давно не складалися.

Час все розставить на свої місця. Якщо ви вже вирішили і почали змінювати своє життя, ці зміни будуть успішними.

СКОРПІОН

Обставини змусять вас бути жорсткішими, більш егоїстичними та ігнорувати думку оточуючих. Відносини закоханих будуть схожі на американські гірки зі сплесками почуттів і запеклими сварками.

Одні можуть розпочати шлюборозлучний процес, інші поїдуть шукати кохання за кордоном. Оскільки ваша діяльність може перевищувати дозволені межі, це може перешкодити вам працювати з вашими партнерами у вигідний спосіб.

Будьте дипломатичними, не робіть поспішних висновків.

СТРІЛЕЦЬ

Ви зрозумієте, що чорне – це біле, а біле – це чорне. Ви впевнено рухаєтеся вперед і це найкращий шлях. Активне спілкування у сфері, якою ви займаєтеся, допоможе вам знайти надійних партнерів і закласти фундамент майбутнього.

Ви будете занадто зайняті своєю кар’єрою та бізнесом, тому не виключено, що через вашу зайнятість постраждають найближчі люди. У справах, пов’язаних з вашими повноваженнями, можуть виникнути непереборні обставини і перешкоди.

КОЗЕРІГ

Будьте тактовнішими у спілкуванні з новими партнерами чи колегами. Від доброзичливої ​​поведінки буде залежати не тільки кар’єра, але і матеріальне становище.

Зараз дуже важливо повноцінно відпочивати – так ви зможете уникнути захворювань і залишатися активним. Обов’язково скористайтеся сприятливими ситуаціями цього періоду.

Не лінуйтеся, щоб не затягнути успіх і не нашкодити матеріальному благополуччю. Нові знайомі, якими ви зацікавилися, створять тільки проблеми.

ВОДОЛІЙ

Добре підуть справи, пов’язані з сімейним бізнесом. Можливо, біганина по начальству і кабінетам виснажить вас емоційно, але незабаром ви зможете відпочити від рутини і насолодитися лаврами.

У любовній сфері пануватиме невідомість, а киплячі пристрасті пари не дозволять занудьгувати.

Ймовірно, ви захочете більше свободи, що не сподобається вашому партнеру. Буде напруга через фінансові проблеми. Не варто ризикувати.

РИБИ

Тим, хто хоче знайти більш вигідне місце, варто придивитися до пропозицій сфери послуг.

Підприємці та керівники можуть займатися як питаннями розвитку бізнесу, так і завершенням попередніх проектів. Закохані пари будуть відчувати напругу через недовіру і ревнощі.

Ті, хто розлучився на початку року, зможуть зустрітися і дати своїм стосункам другий шанс. Чоловіки стануть сміливішими в знайомствах, а жінки будуть оточені увагою шанувальників.

You cannot copy content of this page