Астрологічний прогноз на березень 2024 року: що принесе перший місяць весни для знаків зодіаку

Овен

Овнам на початку першого місяця весни зірки обіцяють успіх у кар’єрі, додаткові доходи, перспективні ділові знайомства, але водночас відчуватиметься емоційна напруга. У другій половині місяця можливі несподівані витрати. Намагайтеся їх контролювати, але іноді дозволяйте собі щось приємне та надихаюче. Після 23 березня — гарний час підвищення кваліфікації, також корисно попрацювати над зміцненням відносин.

Телець

Тельці найбільш актуальною сферою в березні буде кар’єра і вирішення ділових питань, можливий навіть службовий роман. Якщо ж ви хочете змінити місце роботи чи сферу діяльності, то сприятливий для цього час настає після 14 березня. Також, якщо активно проявляти себе в роботі, на вас може чекати підвищення або зростання доходу. До кінця місяця в життя варто додати творчості, легкості та улюблених занять, щоб уникнути вигоряння.

Близнюки

Близнюки на початку березня матимуть змогу приділити увагу підвищенню кваліфікації — сприятливий час для нових знань. А ось у відносинах можливі складності та розбіжності, які трохи пом’якшаться після 9 березня. До середини березня рекомендується стежити за здоров’ям і бути обережнішими у дорозі. У другій половині місяця можливі сварки зі старшими родичами, але водночас прийдуть нові можливості для збільшення доходу — головне їх вчасно помітити.

Рак

Ракам до 11 березня варто частіше дослухатися своєї інтуїції, зчитувати знаки з навколишнього простору, а до 19 березня приділити увагу діловим і особистим відносинам. До середини місяця можуть також виникнути обмеження щодо фінансів. До кінця місяця керівництво може помітити та оцінити ваші старання на роботі.

Лев

У Левів початок березня обіцяє бути повним спілкування, але з новими партнерами постарайтеся бути більш розбірливими, інакше можливі проблеми. У тих, хто вже у шлюбі чи у довгих відносинах, ймовірні розбіжності та боротьба за владу. Можливі проблеми з фінансами. Після 27 березня варто приділяти більше уваги старшим родичам та піклуватися про них.

Діва

Дівам початок першого місяця весни приготував досягнення у справах та перемоги над кризами, труднощами та недоброзичливцями. Особливо сприятливий час для тих, хто працює у сфері держслужби та політики. Важливо проводити більше часу з дітьми та приділяти увагу здоров’ю та правильному харчуванню. Після 15 березня на вас чекають нові знайомства та багато спілкування – постарайтеся не засиджуватися вдома. А щодо особистих стосунків, березень буде непростим — ймовірні проблеми та конфлікти.

Терези

Для Терезів початок березня – час, сприятливий для великих покупок і продажів, у тому числі нерухомості. Можна також зайнятися ремонтом. Але важливо бути обережнішими в дорозі. Після 15 березня — добрий час, щоб додати романтики у стосунки. Але якщо ви шукаєте стосунки, варто придивитися до майбутнього партнера: він може не виправдати очікувань. Корисно також вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися.

Скорпіон

Скорпіонам до середини березня успіх супроводжуватиме у відрядженнях і коротких поїздках, у справах варто виявляти сміливість і рішучість — тоді зростає ймовірність кар’єрного зростання. Можливі великі придбання. Після 19 березня варто бути обережнішими з інвестиціями. У відносинах зірки обіцяють романтику та приємні емоції. Для набуття душевної гармонії рекомендується займатися творчістю.

Стрілець

Для Стрільців найактуальнішими питаннями на початку першого місяця весни стануть фінанси. Великі покупки та вкладення варто обговорювати із родичами, щоб уникнути конфліктів. А ось для подорожей та творчих проектів початок березня – ідеальний час. Для розкриття своїх здібностей корисно почати відвідувати курси вокалу або навчатися майстерності оратора. У другій половині березня у справах варто бути активнішими і рішучими, це обіцяє успіх. Сприятливий час для підвищення кваліфікації та великих покупок – після 15 березня.

Козеріг

Козерогам початок березня приготувало відчуття власної привабливості. Рекомендується приділяти увагу стилю та зовнішності, якщо хочеться змін. У той же час можливі дратівливість, поганий настрій. Зірки обіцяють фінансові успіхи, але не поспішайте витрачати зароблене. Краще грамотно витрачати кошти, особливо у другій половині місяця, інакше не уникнути сімейних сварок. Після 15 березня — сприятливий час для подорожей, налагодження контактів та нових проектів.

Водолій

У Водоліїв на початку березня найактуальнішими питаннями можуть стати здоров’я та фінанси — важливо грамотно планувати витрати та приділити собі час. Ви зможете яскраво проявити себе в роботі та суспільстві, але варто розставити пріоритети та не розпорошуватися. У другій половині місяця важливо робити накопичення, налагоджувати комунікацію з діловими партнерами та додати до життя творчості. Також варто приділити увагу своїй зовнішності – відвідати салон краси, оновити гардероб – це додасть впевненості у собі та успіх у справах забезпечений.

Риби

Рибам на початку весни зірки рекомендують приділити увагу кар’єрі та бізнесу, намагаючись уникати зайвих витрат. Справи будуть йти особливо успішно у тих, хто працює з жінками чи у сфері краси та стилю. Після 15 березня варто підтримати здоров’я, на тлі можливого стресу та емоційного напруження корисні йога, медитації. У кар’єрі варто проявляти себе яскраво, використовуючи свої найкращі якості, таланти та харизму – вас обов’язково помітять. До кінця місяця можна зміцнити фінансове становище. Рекомендується також приділити час сім’ї та стосункам.

You cannot copy content of this page