Астрологічний прогноз на лютий 2024 року за знаками зодіаку

До 5 лютого може хотітися діяти швидко і прямо, в ім’я результатів за будь-яку ціну — так вплине на загальний настрій перебування Марса у вогненному знаку Стрільця. Але все ж таки варто тримати під контролем натиск, намагатися не тиснути на інших.

Може також виникнути гостре бажання довести всім довкола свою правду, а в спірних ситуаціях позначити свою точку зору як єдино вірну. У цей час дуже важливо виявляти більше мудрості та стежити за словами та вчинками, особливо на роботі та у колі близьких людей.

Після 5 лютого настає гарний час для довгострокового планування та розробки нових стратегій. У важливих справах не варто поспішно діяти: це може призвести до непередбачених помилок. Спочатку рекомендується зважити всі «за» та «проти» того чи іншого рішення, проаналізувати можливі варіанти.

У лютому рекомендується навести лад у всіх сферах життя — роботі, харчуванні, будинку і навіть у гардеробі. Але не варто чекати на швидкі результати: зміни на краще закладаються поступово. Важливо іноді перемикатися на хобі, не бути постійно в напрузі. За всієї рутини лютий обіцяє і частинку чарівництва: 10 лютого Дракон вступає у свої права, і в перші 12 днів китайського нового року рекомендується створити карту бажань або написати список цілей — вони мають високі шанси здійснитися.

У лютому до успіху призведе прагнення розкрити свої здібності та харизму та виявити внутрішню силу. Десь у серйозній ситуації варто взяти відповідальність на себе: це підніме ваш авторитет в очах оточуючих.

Корисні самодисципліна, спорт, правильне харчування, порятунок від шкідливих звичок. Якщо ви давно відкладали якісь справи та проекти, але вони все ще залишаються актуальними, то в лютому саме час взятися за них. Але не варто намагатися контролювати все навколо, нав’язувати іншим свої ідеї та думки.

Овен

Овнам початок другого місяця зими приготував зростання та нові можливості в кар’єрі, також це сприятливий час для навчання та підвищення кваліфікації.

А ось після 5 лютого варто виявляти більше активності у робочих питаннях, тоді до кінця місяця на вас чекають прибуток і збільшення доходу. Якщо ви давно хотіли змінити сферу діяльності, то в лютому саме час.

Після 11 лютого можливі нові знайомства та зміна оточення на перспективніший, а також службовий роман.

Телець

Тельцям до 5 лютого варто уважно стежити за здоров’ям, натомість для кар’єри місяць обіцяє бути перспективним: до середини лютого завдяки власним старанням ви можете отримати заохочення від керівництва, а в другій половині місяця навіть нову посаду.

Якщо ви плануєте піти на навчальні курси або на підвищення кваліфікації, краще зробити це після 20 лютого.

А ось у відносинах, особливо якщо ви знаходитесь у пошуку, можливі складності та розчарування.

Близнюки

Для Близнюків найактуальнішими темами у лютому стануть фінанси та здоров’я — варто контролювати витрати, та стежити за самопочуттям.

Для планування дітей цей час не підходить. Можливі розбіжності у особистому житті. У другій половині лютого керівництво може звернути увагу на ваші успіхи.

Тим, хто перебуває у пошуку відносин, варто бути уважнішими: високий ризик проблем та розчарувань від нових партнерів. Лютий — гарний час для медитації, самопізнання та духовного розвитку, також корисно подумати про цілі та сенс життя.

Рак

Раки до середини лютого можуть конкурувати з діловими партнерами, ймовірно, нерозуміння в особистих відносинах, але до кінця лютого з’являться можливості знайти компроміс і згладити всі гострі кути.

У лютому багато Раків можуть захопитися езотерикою, нумерологією та іншими таємними знаннями, корисно слухати свою інтуїцію — вона зможе багато чого підказати. Радуватиме спілкування, адже в лютому можна знайти нових друзів.

Лев

У Левів на початку лютого можливе погіршення самопочуття. Варто приділити більше уваги дітям та літнім батькам.

До середини місяця — вдалий час для перемоги над недоброзичливцями та подолання труднощів, також це сприятливі дні для тих, хто працює у сфері політики.

У другій половині лютого можливі сварки та розбіжності у ділових та особистих відносинах. Тим, хто зараз одинокий, вступати у стосунки після 11 лютого небажано — вони не принесуть нічого, окрім проблем. А от спілкування з друзями вас дуже порадує.

Діва

Дівам до 5 лютого варто бути обережнішими за кермом і в дорозі. На початку місяця сприятливо зайнятися питаннями ремонту, продажу чи купівлі нерухомості та транспорту, якщо це зараз актуально.

З великими фінансовими вкладеннями рекомендується бути уважнішими, щоб не розчаруватися. Друга половина місяця є гарною для виходу з кризи — є шанс, що з’являться нові можливості для вирішення складних ситуацій.

Після 11 лютого – вдалий час для романтики та планування дітей. Лютий загалом сприятливий для саморозвитку та навчання, а наприкінці місяця рекомендується приділити увагу питанням правильного харчування.

Терези

Для Терезів зірки на початку лютого приготували можливості кар’єрного зростання — варто лише виявити свою сміливість та рішучість, це гарний час і для важливих придбань. У другій половині місяця не рекомендуються великі покупки та інвестиції, а також несприятливе планування дітей.

До 11 лютого удача супроводжуватиме у коротких поїздках та відрядженнях. Після 11 лютого сприятливо приділити увагу собі та своєму душевному комфорту, а також зайнятися створенням домашнього затишку та ремонтом, якщо це актуально.

У лютому варто подумати про додаткове навчання чи підвищення кваліфікації – це відчинить перед вами нові двері.

Скорпіон

Скорпіони зможуть у лютому показати себе з кращого боку, виявити сміливість і рішучість у справах, успіх також супроводжуватиме подорожі та творчі проекти.

Після 5 лютого можливі сварки із сім’єю чи з другою половинкою через фінанси. У другій половині місяця можливі відрядження та особисті поїздки.

Корисно задуматися про збільшення накопичень, а також відвідування курсів ораторської майстерності: це допоможе досягненню успіху. А ось поспішати і метушитися точно не варто – важливо правильно розставити пріоритети.

Після 20 лютого настає сприятливий час для роботи над інтелектом та підвищенням кваліфікації.

Стрілець

До 13 лютого найбільш актуальними темами будуть фінанси та стосунки із родичами, але не рекомендується зациклюватись на матеріальній стороні. У другій половині місяця варто приділити увагу хобі та творчості, вдалими будуть і поїздки.

Якщо діятимете спонтанно, успіх не змусить себе чекати. На початку лютого варто подумати про стиль та зовнішність — можливо, вже давно настав час щось змінити. Після 20 лютого варто більше з’являтися у суспільстві та бути відкритими для нових знайомств.

Козеріг

Козерогам до 5 лютого рекомендується уникати зайвих витрат – через них можливі сварки з близькими. У лютому варто добре зайнятися здоров’ям — можливі загострення хронічних захворювань.

Але загалом до середини місяця ви зможете яскраво проявити себе як особистість, попри труднощі. У другій половині лютого варто зайнятися фінансовим плануванням та подумати над збільшенням доходу.

Також не варто відмовляти собі в задоволеннях та приємних покупках – лютий ідеально підходить для зміни іміджу та гардеробу. Другий місяць зими — добрий час для вивчення нового та самовдосконалення, а також для гармонізації стосунків.

Водолій

У Водоліїв лютий почнеться багатообіцяюче – зірки благоволять досягненням у кар’єрі та бізнесі, а також у зростанні доходу. Особливо перспективним цей час буде тим, хто займається продажами, творчістю, товарами для краси або предметами інтер’єру.

Але при цьому до середини лютого вам варто остерігатися непотрібних витрат, інакше витрати можуть негативно позначитися на особистому та сімейному бюджеті. Імовірні також штрафи та розбіжності з органами влади.

Після 5 лютого рекомендується приділити час здоров’ю – корисні йога, спорт та правильне харчування. Кінець місяця сприятливий для саморозвитку та підвищення кваліфікації — надалі все це вам знадобиться.

Риби

Риби до 5 лютого зможуть отримати можливості для зростання в кар’єрі та збільшення доходу, якщо виявлятимуть активність. Також початок місяця сприятливий для того, щоб спробувати себе у новій сфері діяльності.

До середини лютого вам варто частіше виходити у світ — доля може подарувати вам перспективні ділові знайомства чи навіть новий роман. А ось у другій половині місяця можливі фінансові втрати та штрафи, але буде шанс цього уникнути або швидко вирішити проблеми.

Сприятливим цей час буде для тих, хто займається товарами для жінок, працює у сфері краси та стилю, дизайну інтер’єрів. Наприкінці лютого можливі апатія та внутрішня напруга, тож постарайтеся не перевантажувати себе.

You cannot copy content of this page