Астрологічний прогноз на лютий: чим здивує другий місяць зими

Лютий принесе сприятливі тенденції, багато з яких розпочнуться ще наприкінці січня.

На початку лютого (з 2 по 8 число) можна очікувати різних збоїв у соціальних мережах та роботі інтернету, це буде пов’язано з глобальними процесами.

Також на початку лютого активуються шахраї, тому варто бути обережними: не переходити за сумнівними посиланнями, не давати коди зі смс, не вестись на легкі гроші.

Лютий задасть чудову тенденцію для медиків, особливо косметологів та гомеопатів. Люди цікавитимуться красою та омолодженням, багато хто зацікавиться чищенням організму.

Варто також очікувати змін у законодавстві щодо багатодітних сімей. Цілком імовірно, що посилиться контроль за соціальними виплатами, але людям це зіграє лише на руку.

Також у людях прокинеться бажання допомагати один одному, проявиться співчуття до інших та людяність. Всі ці віяння відіграють свою позитивну роль у тому, щоб люди стали добрішими, почали допомагати тим, хто слабший.

Щодо сезонних захворювань, тенденція зберігатиметься на колишньому рівні, на жаль, і лише у середині березня піде на спад.

Не варто чекати якихось різких змін у стрибках валют.

У лютому сприятливе запускати нові проекти, особливо, Близнюкам, Терезам та Водоліям. Ті, хто задіяний у сфері логістики та торгівлі, нарешті отримають свої бонуси. Перебої з постачанням припиняться, з’являться альтернативні варіанти.

Загалом лютий відкриває позитивну хвилю, яка ще до літа приноситиме свої плоди. Місяць особливо щасливий для Овнів, Близнюків, Терезів, Стрільців і Водоліїв, а ось Левам, Тельцям та Скорпіонам варто бути обережними. Інші знаки Зодіаку проживуть його так, як самі налаштують себе.

You cannot copy content of this page