Астрологічний прогноз на наступний тиждень 27 березня – 2 квітня

ОВЕН

На початку тижня ви досягнете успіху в сферах, пов’язаних зі ЗМІ, навчанням, перекладами, логістикою, бухгалтерією, торгівлею. Ви можете влаштуватися на роботу, успішно представити свою діяльність і здібності.

Однак варто втриматися від спокуси гнатися за чимось через порожні амбіції. Хочеш не хочеш, а вихідні доведеться витратити на речі, необхідні дітям або коханій людині.

Якщо ви витратите чималу суму на свій і їхній добробут, а не на одноденні розваги, то ви відчуєте задоволення. Будьте обережні на дорозі.

ТЕЛЕЦЬ

Початок тижня буде вдалим, якщо ви зможете працювати в спокійній обстановці, зосередитися, заглибитися.

Мабуть, вас зацікавлять мало зрозумілі оточуючим речі, оригінальні ідеї. Отримані знання та найновіша інформація допоможуть вам «озброїтися» необхідними аргументами. Емоції, що розпалилися в кінці тижня, можуть порушити спокійний плин вихідних і зіпсувати деякі плани.

Після прибирання будинку чи розваги на фермі відпочивайте та шукайте розваг собі та своїм дітям. Будьте обережні на дорозі.

БЛИЗНЮКИ

На початку тижня може побільшати однодумців. Організовуйте, мобілізуйте, переконуйте – у вас все вийде. Мабуть, активності та спритності вам не бракуватиме, тож результати не розчарують.

Тільки не розпускайте плітки, чутки. Ви отримаєте оновлення наприкінці тижня. Не все буде приємно. Мабуть, певна частина інформації змусить вас хвилюватися або пережити. Уникайте нетактовної критики в спілкуванні.

Від ваших аргументів і поведінки залежить, чи виправите ви свій імідж.

РАК

Розставте пріоритети на початку тижня та почніть із найважливішого, а не намагайтеся впоратися з усім за один раз. Поступово зросте енергія і сприйнятливість до інформації.

У вас вийде добре, якщо ви поринете в роботу, справи і залучите однодумців. Ви можете заручитися підтримкою впливової людини.

Участь у спеціальному заході цими вихідними може не лише додати експозиції, а й збільшити конкурентну напругу. Насолоджуйтесь тим, що робить вас щасливими.

ЛЕВ

На початку тижня має покращитися імідж, зрости авторитет. Мабуть, ви відчуєте, що вас цінують, можливо, придбаєте впливових однодумців.

Або ви будете мати сильний вплив на колектив, групу. З іншого боку, вам буде бракувати енергії, тому ви можете відчути симптоми перевтоми.

Вихідні обіцяють як нервові, так і радісні ситуації. Намагайтеся реагувати більш позитивно, не акцентуйте увагу на неприємних деталях. Не плануйте занадто багато заходів. Виділіть достатньо часу для відпочинку. Будьте обережні на дорозі.

ДІВА

Початок тижня сприятливий для виконання різноманітних завдань, вирішення фінансових справ, укладання кредитів, розрахунків, відсотків, заробітків, платежів тощо.

Також було б доцільно інвестувати, якщо ви все оцінили. Можливо, ви залучитеся в діяльність якоїсь групи, підтримаєте ініціативу інших або щось в цьому роді. Пріоритетом вихідних має бути здоров’я та відпочинок. Будь-який поспіх, перенапруження погіршать самопочуття.

Краще не пред’являйте високих вимог до себе чи оточуючих, адже всі потребують розуміння та співчуття, а не критики чи тиску.

ТЕРЕЗИ

Початок тижня сприятливий для науки та інтелектуальної праці. Можливо, вам доведеться спілкуватися з впливовими особами, ЗМІ або громадськістю. Ви можете взяти участь у конкурсі або підготуватися до нього.

Здається, що думки будуть крутитися навколо якоїсь події, зустрічі або чогось подібного. У вихідні вам може здатися, що ви втратили друга. Тим не менш, ви можете знайти компанію на вихідні, якщо захочете.

З іншого боку, ви можете змістовно провести час без потрібної компанії, наприклад, відвідати виставку, кінотеатр і т. д.

СКОРПІОН

На початку тижня займіться поточними справами, пов’язаними з приставами, банками, страхуванням, іншими фінансовими питаннями. Корисно оформити кредит, інвестувати в бізнес, змінити роботу, вибрати маршрут подорожі.

Схоже, ваша проникливість і авторитет справлять враження на людей, з якими вам доведеться спілкуватися. Важливо не порушувати закони та етичні норми. Вихідні обіцяють бути як теплими, так і холодними.

Як холодний душ може бути конфлікт з партнером, неприємні публічні коментарі. Однак заплановані заходи підуть добре, а дружня підтримка незабаром посилиться.

СТРІЛЕЦЬ

Цей тиждень буде веселим з поліпшенням відносин і зростанням уваги до вас. Було б доречно взяти участь у змаганнях, продемонструвати, на що ти здатний. З іншого боку, ви можете відчувати тиск з боку партнерів або судових приставів, щоб ви негайно щось зробили.

Рішуче братися за фінансові справи, вирішувати матеріальні проблеми, консультуватися, пояснювати, оформляти страховку тощо.

З наближенням вихідних ви поспішаєте готуватися до прийому гостей або від’їзду. Судячи з усього, ці вихідні будуть насиченими, розширять кругозір, спонукатимуть до подорожей, занять спортом тощо.

КОЗЕРІГ

Початок тижня обіцяє нові ділові пропозиції або можливості додаткового заробітку. Судячи з усього, ви зможете чудово провести час на роботі і принести світло і благополуччя в свій дім.

Більше бережіть своє здоров’я. Уникайте агресивних людей, екстрених ситуацій. У середині тижня ви будете жадібні у багатьох відношеннях. Якщо ви сподіваєтеся залишитися економним на цих вихідних, ви не зможете.

Діти або інші особи будуть висловлювати свої побажання поганими і хорошими. Можливо, ви будете говорити з родичами про борги, спадок.

ВОДОЛІЙ

Цього тижня ваш творчий потенціал підвищиться, і, можливо, ви просто відчуєте бажання впорядкувати своє оточення, змінити місце роботи, професійні плани, імідж, стиль, почати більше займатися спортом тощо.

Ви можете виявити, що навколо вас є компетентні люди, готові допомогти і порадити.

Ви можете розпочати вихідні нерозбірливо, нервово, але згодом очікується більш плавне спілкування, домовленості з людьми з близького оточення щодо спільного дозвілля та допомоги. По можливості уникайте самотності. Хороша компанія подіє як бальзам на душу.

РИБИ

На початку тижня ви можете отримати позитивну відповідь або результат, якщо ви намагаєтеся захистити справу, пов’язану з майном, страхуванням, спадщиною тощо. Можливо, ви знайдете додаткове джерело доходу.

У середині тижня творча та педагогічна робота буде успішною. На спорт і фізичні навантаження сил не вистачить. У вихідні у вас буде настрій відпочити вдома, на фермі, в садибі. Ймовірно, ви будете тиснути на своїх родичів, щоб вони сприяли вашим планам.

Можливі словесні «спалахи». Простіше буде домовитися, запропонувавши певну винагороду або вигідний обмін.

You cannot copy content of this page