Астрологічний прогноз на останній робочий тиждень місяця з 27 березня по 31 березня

Астрологічний прогноз на останній робочий тиждень місяця з 27 березня по 31 березня
Овни
Вплив покровителя Овнів, Марса, ослабне: досягати успіхів стане нестерпно складно. Робіть, що можете, але не беріть паузу. Представники знака, які відступлять від цілей, відчують себе погано. Спрямуйте енергію створення затишку в житло.

Тельці
Настрій земного знака постійно змінюватиметься, непослідовна поведінка Тельців почне дратувати оточуючих, конфлікти неминучі. Особливо обережними у висловлюваннях треба бути у вівторок і четвер: у ці дні особливо великий ризик наговорити в запалі шпильок. Розслабитися можна в середу — середина тижня є сприятливою для будь-яких занять.

Близнюки
Вдалий тиждень для ударної праці та навчання. Краще спрямувати енергію на добре відомі процеси та не братися за нові проекти. Наприкінці тижня зірки радять Близнюкам знизити оберти та більше відпочивати. У четвер та п’ятницю варто зайнятися прибиранням житла, влаштувати велике прання та розібрати гардероб.

Раки
Життя довкола б’є ключем. Щоб встигати за процесами, що прискорилися, розбавте рутину спортом. Якщо часу на нього немає, спробуйте добиратися до роботи пішки або ходити додому. У першій половині тижня будь-яку проблему можна переговорами: призначте їх на понеділок та вівторок.

Леви
Дратівливість Левів буде на межі. Повільні люди, галдуючі колеги і плани, що зриваються в останній момент, сприймаються гостріше звичайного. Вівторок і четвер — потенційно небезпечний час для вогняних натур, у ці дні великий ризик виплеснути нервозність на близьких. Намагайтеся даремно не ображати партнерів.

Діви
Якщо вам здається, що у відносинах зникла іскра, не намагайтеся розпалити її спробами викликати ревнощі. План провалиться і зіграє проти вас – флірт на очах у партнера закінчиться сваркою та образою один на одного. Спробуйте обговорити наболілі теми без емоцій. Венера допомагає Дівам на цьому тижні, тому не уникайте вирішення навіть найболючіших питань.

Терези
З будь-якими складнощами Терезам доведеться справлятися самостійно. Друзі та колеги будуть недоступні, партнер та діти зайняті. Не засмучуйтесь: сил у повітряного знака цілком достатньо, щоб подолати проблеми поодинці. Особливих успіхів досягнуто Терези, робота яких пов’язана з людьми. Виявіть дружелюбність і побачите, як справи сперечаються самі собою.

Скорпіони
Не вдалий тиждень для Скорпіонів у плані фінансів та роботи. Успіхів досягти не вдасться, краще концентруватися на тому, щоб не втратити те, що є. Щоб зберегти світ у романтичних відносинах, теж доведеться постаратися. Скорпіонам, які вважають себе дбайливими партнерами, варто подивитися на себе очима другої половинки і задуматися: чи така надійна моя підтримка?

Стрільці
Успіхи у роботі та зростання фінансів не за горами. Скоро навантаження збільшиться, так що проведіть найближчу п’ятиденку у спокійному темпі та наберіться сил перед масштабними змінами. Старші впливові люди захочуть дати Стрільцям важливу пораду. Не нехтуйте мудрістю: можливо, підказка стане в нагоді вже наступного тижня.

Козероги
Досить планувати робочі процеси, настав час помріяти. Перегляньте афішу та виберіть події, які хочете відвідати, почніть складати маршрут майбутньої відпустки та складіть кошторис. Відносини з колегами в найближчу п’ятиденку можуть стати напруженими, а спілкування з партнером, навпаки, стане ніжнішим. Не приймайте це належним чином і знайдіть можливість порадувати другу половинку у відповідь.

Водолії
Професіоналізм Водоліїв помітять та спробують використати у різних проектах. Не бійтеся відмовлятися від понаднормових завдань, якщо знаєте, що вони невигідні. Поставте себе на перше місце: продовжуйте ідеально виконувати прямі обов’язки, відпочивайте у вільний час та стежте за режимом сну. Середа та четвер – сприятливий час для процедур краси.

Риби
Несподівані обставини зможуть вивести із себе навіть завжди врівноважених риб. Постарайтеся дотримуватися тактики «м’яке слово кістка ломить» у спілкуванні з колегами та родичами: натиск та агресія лише відштовхнуть співрозмовника від вас, досягти мети так точно не вдасться. Кінець тижня – сприятливий час для романтики. Чекайте на запрошення на побачення.

You cannot copy content of this page