Астрологічний прогноз на січень 2024 року за знаками зодіаку

Січень 2024-го — місяць, коли належить розпочати закладати основу у справах на весь наступний рік, тому варто грамотно використати його можливості.

Меркурій, хоч і виходить із ретроградного руху 2 січня, перебуватиме у знаку Скорпіона до 7 січня, так що до цього часу краще як слід контролювати свої емоції та стежити за словами та вчинками, інакше вони можуть призвести до нерозуміння та зіпсувати стосунки з важливими для вас людьми.

Не варто робити поспішних висновків з тієї чи іншої ситуації — спочатку варто все як слід обміркувати і зважити.
До середини січня може прокинутися бажання поговорити з іншими про щось цінне та потаємне для вас, і це хороша можливість донести те, про що давно хотілося сказати. Але спочатку варто подумати, наскільки це доречно і яким чином можна розмовляти максимально коректно для обох сторін.

У другій половині січня варто навести лад у фінансах, важливих справах та житті в цілому, також буде корисно скласти план дій на майбутнє. Все це обов’язково принесе добрі результати та нові можливості.

Овен

Овнам до середини першого місяця 2024 зірки обіцяють успіх на роботі. А якщо ви будете націлені на результат і це помітить керівництво, після 14 січня можете отримати нові можливості у кар’єрі та навіть пропозицію про підвищення.

Рекомендується слухати свою інтуїцію і не вплутуватися в конфлікти з родичами, тим більше після 7 січня буде багато шансів налагодити стосунки.

А ось в особистому житті можливі складності та нерозуміння, тому в січні краще не зациклюватися на невдачах у коханні та дивитися на них філософськи.

Телець

У Тельців до середини січня можливі фінансові труднощі, також варто обережніше поводитися з вогнем, а в другій половині місяця приділити більше уваги кар’єрі.

Протягом січня рекомендується стежити за здоров’ям. Зате на початку січня на вас чекає спілкування та приємне проведення часу з друзями, що обов’язково потішить.

Після 7 січня можна подумати про підвищення кваліфікації або додаткову освіту. До 18 січня варто попрацювати над гармонією в особистих відносинах, інакше до кінця місяця можуть виникнути конфлікти.

Близнюки

Близнюки в перший місяць нового року можуть почати конкурувати та сперечатися з діловими партнерами, у особистих відносинах також можливі розбіжності. Після 14 січня варто дбайливіше поводитися з фінансами.

Для планування дітей друга половина місяця не підходить. На початку січня, незважаючи на святкові дні, варто харчуватися легко та вести здоровий спосіб життя.

Загалом січень обіцяє порадувати новими знайомствами та спілкуванням. Але тим, хто перебуває у пошуку стосунків, варто уважно придивитися до майбутнього партнера — є ризик проблем та неприємних несподіванок.

Рак

Для Раків перша половина січня хороша для піклування про здоров’я, лікування, перемоги над недоброзичливцями та виходу із кризових ситуацій. У другій половині місяця рекомендується уникати суперечок та конфліктів у ділових та особистих відносинах.

У січні в спортсменів ймовірні нові перемоги та звершення. Місяць загалом сприятливий для інтелектуальної діяльності та отримання нових знань. Якщо ви в пошуку кохання, то найкращий для цього час — до 18 січня, потім удача віддалиться.

Лев

Левам до середини січня зірки натякають на великі покупки та сприятливий час для початку ремонту. Разом з тим, до великих вкладень фінансів варто поставитися уважніше, щоб не пошкодувати про це пізніше.

Січень несприятливий для планування дітей, а також варто стежити за здоров’ям. А ось у навчанні чи підвищенні кваліфікації на вас чекає беззаперечний успіх. Після 18 січня велику радість може принести творчість.

Діва

Діви до середини січня можуть замислитися про придбання чи зміну нерухомості, а також машини, і зірки в цьому сприятимуть. Друга половина місяця є несприятливою для планування дітей, варто також приділити увагу правильному харчуванню.

Протягом січня слід бути обережнішим на дорозі. Січень загалом вдалий для навчання, підвищення кваліфікації, письменницької діяльності та налагодження контактів. До 18 січня можливі ділові поїздки, а кінець місяця принесе внутрішню гармонію та щастя.

Терези.

Терезам до 14 січня варто виявляти більше сміливості та рішучості, особливо якщо ваша діяльність пов’язана з подорожами чи творчістю — тоді ваші ідеї та проекти отримають розвиток. Успіх також чекає у ділових зустрічах та відрядженнях.

Дуже допоможе вибудовувати комунікацію грамотна мова, тому якщо вам хочеться її поліпшити, варто записатися на курси ораторської майстерності.

Друга половина місяця – сприятливий час для покупки-продажу нерухомості, машини. За всіх успіхів не варто зациклюватися на грошах — пам’ятайте, що є й інші радощі, а чудове можна знайти у кожному моменті життя.

Скорпіон

Для Скорпіонів найактуальнішими питаннями до середини січня стануть фінансові — наскільки можна намагайтеся не ризикувати.

Також у січні можливі конфлікти з родичами через гроші, тому, якщо ви плануєте великі покупки, краще порадитись. Після 14 січня не рекомендується переохолоджуватись: можливі застуди, також варто стежити за харчуванням.

Після 7 січня буде шанс блиснути своїми знаннями та грамотно поставленою промовою, і їм безперечно варто скористатися. До 18 січня також корисно приділити увагу своїй зовнішності та іміджу – ви будете у центрі уваги.

Стрілець

Стрільці в січні зможуть блищати і справляти враження в суспільстві, але при цьому можлива внутрішня напруга. У другій половині місяця варто уважніше поставитися до витрат, хоча на свої задоволення фінансів шкодувати не варто.

Корисне навчання чогось нового, вивчення іноземних мов. Якщо ви давно хотіли змінити стиль чи зачіску, краще зробити це після 18 січня. Перший місяць нового року також сприятливий для змін у зовнішності.

Козеріг

Для Козерогів перша половина місяця може виявитися напруженою — можливі втрати фінансів, небажані витрати. Після 14 січня напруга збережеться, але ви принаймні зможете активно проявлятися в суспільстві та кар’єрі.

У січні дуже корисні духовні практики та йога – вони принесуть спокій. Початок січня сприятливий для тих, хто зайнятий у сфері торгівлі — використовуйте всі можливості.

Доходи можуть приходити через предмети декору, красиві речі, товари для жінок. Після 18 січня сприятливо замислитись про підвищення кваліфікації.

Водолій

Водоліям на початку січня зірки обіцяють перспективні ділові знайомства та зміну оточення — постарайтеся частіше виходити у світ. Також період до 14 січня сприятливий для збільшення доходу та досягнення цілей у бізнесі.

А у другій половині місяця варто контролювати свої витрати, можливі також штрафи та проблеми з органами влади. Січень сприятливий для того, щоб максимально направити сили на досягнення в кар’єрі та здобуття нових знань.

До 18 січня можливий службовий роман. Кінець першого місяця нового року сприятливий для тих, хто працює у сфері творчості чи краси.

Риби

Рибам до 14 січня зірки обіцяють нові можливості та зростання у кар’єрі — все залежить від вас. Завдяки своїм старанням у другій половині місяця ви зможете збільшити дохід та зміцнити фінансове становище.

Місяць також сприятливий для зміни роботи чи сфери діяльності. На початку січня варто більше спілкуватися із родичами та частіше приділяти їм увагу.

А ось для особистого життя перша половина місяця не надто вдала: можливі проблеми та розбіжності, а в нових стосунках — розчарування та проблеми.

You cannot copy content of this page