Астрологічний прогноз на тиждень 6 – 12 березня: кого чекає сміх, а кого сльози

ОВЕН

Тиждень обіцяє бути веселим, насиченим різноманітними враженнями та подіями, зустрічами та новими знайомствами.

Сприятливий час для пошуку нової роботи або нової діяльності. Ваша особиста чарівність і почуття гумору можуть позитивно вплинути на ваш успіх у багатьох сферах.

Активний відпочинок також може принести користь, адже саме в активних заняттях можна зустріти потрібних людей.

У родині можливі сварки через розбіжність планів на вихідні. Шукайте компроміс.

ТЕЛЕЦЬ

Не переоцінюйте свої сили в першій половині тижня, це, швидше за все, заведе в глухий кут. Не бійтеся радитися з колегами чи діловими партнерами, кілька голів краще однієї.

У понеділок не варто розпускати плітки, це може дратувати навіть тих людей, яких плітки не торкаються. Можливо, у середу вам доведеться швидко приймати рішення.

На п’ятницю не плануйте нічого важливого, оскільки ймовірна несподівана робота. Вихідні – гарний час для нових знайомств і кохання.

БЛИЗНЮКИ

Цей тиждень сприятливий час для зміни роботи, розвитку існуючої діяльності або знайомства з новими людьми. Питання, яке хвилювало вас протягом деякого часу, тепер вирішиться без особливих зусиль.

У вівторок на вас чекає особливий успіх у творчій діяльності. Однак у другій половині тижня сонце за вікном може вас відвернути.

Зосередьтеся, щоб не робити помилок.

РАК

Чудовий тиждень для Раків творчих професій. Ви можете легко продемонструвати високий рівень професіоналізму і отримати дуже привабливу пропозицію про роботу або вигідне замовлення.

Велику роль можуть зіграти нові знайомства або старі зв’язки. У другій половині тижня уважно стежте за новинами, щоб не пропустити важливу інформацію. У вихідні уникайте спілкування з неприємними людьми.

ЛЕВ

Робочі справи цього тижня будуть дуже вдалими.

Ймовірні багатообіцяючі зустрічі та вигідні угоди. Можуть активізуватися відносини з іноземними партнерами.

Пам’ятайте, що основними принципами, які визначають ваш знак, є незалежність і доброзичливість, і дотримуйтеся їх. Найбільш напружений день тижня – понеділок.

Зайва емоційність у середу не дозволить вам правильно оцінити ситуацію і прийняти вірне рішення, тому тримайтеся.

ДІВА

Робота цього тижня буде вкрай монотонною, але плідною. Саме зараз ви можете показати керівництву, на що ви здатні.

Робота вівторка зажадає багато сил, але дасть відмінні результати. На четвер не варто планувати важливі зустрічі, ви будете занадто відволікатися. В кінці тижня можливі помилки через втому, тому знайдіть час для відпочинку та відновлення.

Не відмовляйтеся у вихідні від участі в масових заходах, це підніме вам настрій.

ТЕРЕЗИ

Намагайтеся бути оптимістом. Ініціатива цього тижня не заведе вас далеко, ваші ідеї, швидше за все, не будуть сприйняті, але це не зашкодить вашому авторитету.

Намагаючись прискорити справу, ви нічого не виграєте, наприкінці тижня все стане на свої місця, тож запасіться терпінням.

У четвер вкрай важливо обдумати сказане, зайва відвертість може стати причиною неприємностей.

СКОРПІОН

Цього тижня зірки радять не витрачати сили даремно, тому варто мати чіткий план дій.

Понеділок – сприятливий день для розмови з начальством, можливий кар’єрний ріст.

Однак у середу атмосфера на роботі може бути напруженою, тому важливих заходів на цей день краще не планувати. Не ускладнюйте стосунки близькими емоційними спалахами під час вихідних.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня ваша привабливість і чарівність досягнуть висот, тому ви відчуєте підвищену увагу з боку оточуючих.

Час і обставини вам на користь. Зросте ймовірність цікавих зустрічей і знайомств, а старі стосунки з деякими людьми можна побачити в новому, вигідному світлі.

Ви відчуєте, що ваші заповітні мрії починають збуватися.

КОЗЕРІГ

Зараз чудовий період для побачень або любовних переживань. Ви будете приємно здивовані коханою людиною. Не обирайте самотність, нове знайомство зробить ваше життя приємнішим.

У понеділок не підписуйте важливі документи. У четвер можливе загострення старого конфлікту.

ВОДОЛІЙ

На цьому тижні буде багато вдалих справ, спілкування та розваг. Вас порадують цікаві новини, перспективні знайомства та важливі розмови.

У вас буде можливість показати, який ви цінний і незамінний співробітник.

У понеділок можуть виникнути старі юридичні проблеми. У п’ятницю можливі незавершені справи, якими доведеться терміново займатися. Вихідні – чудовий час, щоб оновити гардероб чи купити речі для дому.

РИБИ

Цього тижня вам, можливо, доведеться відстоювати свою позицію на роботі. Середа буде вдалою для подорожей і відряджень. Не відволікайтеся, робіть свою роботу і дозволяйте іншим вирішувати ваші проблеми.

У цей момент вам потрібно попрацювати над своїм майбутнім і репутацією. У п’ятницю очікуються нові перспективні знайомства, а також можливе відновлення старих, розірваних відносин.

You cannot copy content of this page