Астрологічний прогноз на тиждень з 13 по 19 березня

ОВЕН

На початку тижня добре підуть інтелектуальна діяльність і наукові дослідження. Однак незабаром ваш філософський або мистецький настрій може розвалитися, вдарившись об стіну раціональних висновків. Остерігайтеся шахраїв, надзвичайних ситуацій.

З середини тижня ви будете все більше хвилюватися про роботу та гроші. Мабуть, багато що залежатиме від обставин та інших людей.

Використовуйте терпіння і дипломатичність. Уникайте ризиків на дорозі. На вихідних, схоже, ви зустрінетеся з однодумцями чи візьмете участь у якомусь заході, наберетеся вражень.

ТЕЛЕЦЬ

На початку тижня актуальними будуть питання боргів, податків, фінансових зобов’язань.

Підійде для планування доходів і витрат, оцінки фінансових можливостей, перегляду контрактів. Однак покладати великі надії на випадкові пропозиції і дивні обіцянки не варто.

Ймовірні труднощі, пов’язані з передбачуваною поїздкою, за кордоном або через невідомого, публікації, коментарі.

Не поширюйте сумнівну інформацію. У вихідні у вас буде настрій взятися за незвичайні справи.

БЛИЗНЮКИ

На початку тижня вам доведеться багато спілкуватися з людьми, чиї погляди відрізняються від ваших. Поєднати інтереси буде непросто.

Не піддавайтеся маніпуляціям і тиску, але залишайтеся коректними, адже хамство викличе агресію. Якщо ви намагаєтеся нікого не образити своєю критикою і контролем, то ви не втратите крихку стабільність, яка у вас є.

Слід бути гранично обережними з вогнем, витоками газу та гострими предметами.

Не ухиляйтеся від сплати боргів або податків.

РАК

На початку тижня вас чекає робота, а можливо, якісь виплати за роботу, навчання, перевірка здоров’я тощо. Це змусить вас хвилюватися.

Набагато легше буде, якщо вас підтримають колеги та друзі, і ніхто з них не побачить за вашою спиною інтриг. З середи ви будете більше турбуватися про важливі для вас відносини, почуття іншої людини.

Уникайте претензій, підозр, критики. Остерігайтеся злодіїв, шахраїв. Ви не зможете втриматися від великих витрат на вихідних .

Можливо, таким чином ви намагаєтеся розслабитися або справити враження.

ЛЕВ

На початку тижня вас чекає романтичний настрій, ви будете прагнути весняного оновлення.

Схоже, що ви будете схильні домогтися бажаного будь-яким способом або привернути увагу вподобаної людини або аудиторії.

Не всі навколо будуть цьому раді. Будьте обережні на дорозі. З середи ви більше поринете в роботу. Ви негативно поставитеся до мита, нових податків, реформ.

На жаль, суперечки з колегами та іншими не допоможуть вирішити будь-які проблеми. Несприятливий час для експериментів з дієтами, здоров’ям, красою.

ДІВА

На початку тижня найбільше хвилюватимуть майнові та побутові справи. Допомога, увага може знадобитися оточуючим, а може просто потрібна їх підтримка, міцне плече.

Ви будете дуже чутливо реагувати на поведінку і проблеми близької людини. Причиною погризання може бути і технічна проблема. Остерігайтеся пожежі, крадіжки, отруєння.

У другій половині тижня настрій покращиться за рахунок спокусливих пропозицій, компліментів чи інших знаків уваги.

Ви будете більше піклуватися про свою зовнішність, можливо, зміните зачіску і стиль. З домашніми справами теж не відкладеш.

ТЕРЕЗИ

На початку тижня ви почуєте кілька важливих новин, і деяка інформація буде дуже корисною. Однак добре подумайте, перш ніж висловлювати свою думку, особливо якщо ви даєте інтерв’ю, пишете публічні коментарі тощо. Можливо, ви зіткнетеся з перешкодами через проблеми з транспортом або зв’язком, через неуважність інших людей. У середині тижня знайдіть час навести лад у своєму господарстві, захистити оселю від злодіїв, а близьких — від небажаних спокус і ризиків. У вихідні можна відпочити та повеселитися.

СКОРПІОН

Цього тижня бізнес, майно, матеріальні та грошові питання будуть особливо хвилювати вас.

Можливо, ви будете прагнути створити міцнішу матеріальну базу, отримати кредит або щось інше. Вам можуть нагадати про неоплачений борг, про невиконану обіцяну послугу.

Труднощі можуть виникнути, якщо ви плануєте щось купити або продати. Легко попастися на шахраїв.

З середини тижня ваш порядок денний досить активно регулюватимуть інші люди. Якщо ви даєте інтерв’ю, думайте про те, що ви говорите. Кількох уїдливих фраз буде достатньо, щоб викликати підозри або образи.

СТРІЛЕЦЬ

На цьому тижні керуйте справами максимально раціонально. Якщо ви це зробите, ви зможете змінити ситуацію на свою користь.

Не потрапляйте на гачок шахраїв, не провокуйте ворожнечу опонентів, остерігайтеся агресії, вогню. У другій половині тижня вам неминуче доведеться займатися практичними чи комерційними справами, щось прораховувати та організовувати.

Це буде нелегко, і, ймовірно, це не ваша вина. Хтось замовчує, що порушить вашу роботу.

Однак ви можете отримати корисні та практичні поради. Вас можуть запросити на якийсь захід або прогулянку на вихідних.

КОЗЕРІГ

На початку тижня самопочуття покращиться, якщо уникати напруженої роботи, напруженого спілкування, поспіху. Менше звертайте увагу на чутки та оцінки інших людей про те, хто ви і що робите.

Остерігайтеся травм на виробництві, нещасних випадків. У середині тижня вас може засмутити неприємність у спілкуванні або зіпсована річ. Ви можете уникнути деяких проблем, якщо не будете втягнуті в авантюри. Вихідні дадуть, що купити, продати, закласти чи віддати.

Ви можете отримати сюрпризи, не обов’язково радісні, від шанувальників або дітей.

ВОДОЛІЙ

Цього тижня ви будете прагнути позитивного спілкування. Однак люди, які вас цікавлять, не обов’язково будуть чесними та надійними. Вони можуть пропонувати сумнівні авантюри, маніпулювати.

Намагайтеся уникати нетонких дискусій.

У середині тижня ви спробуєте втекти від порожніх розмов, суєти і залишитися на самоті. Можливо, ви станете інвалідом або розкриється неприємний факт.

Остерігайтеся шахрайства та спокуси витратити час. Спілкуючись, зважуйте свої слова, не користуйтеся мовою.

РИБИ

На початку тижня напругу викличуть незакінчена робота та неясність кар’єрних перспектив. Ви будете говорити про це з колегами та родичами. Можливо, вам доведеться пояснюватися через нераціональних витрат, збитків, пліток тощо.

У бухгалтерському обліку та сплаті податків легко помилитися. Однак ви зможете здивувати оточуючих своєю винахідливістю в інших сферах.

Остерігайтеся шахраїв, аварійних ситуацій, отруєнь. З середини тижня почнуть радувати нові знайомства та громадська активність. Вихідні не сприятливі для здоров’я.

You cannot copy content of this page