Астрологічний прогноз на тиждень з 15 по 21 квітня 2024 року за знаками зодіаку

Овен

Ваш господар Марс вибрався з чіпких лап Сатурна і формує на тижні чудові аспекти до Юпітера та Урану. А у вашому знаку, як і раніше, гостить Сонце, Меркурій та Венера. Чудовий тиждень – творчий, ініціативний, яскравий. За винятком напруженої неділі, решта днів ідеально підходять для будь-якої активності.

Телець

За великі проекти, які розраховані на довгу перспективу, цього тижня не варто братися. Натомість для коротких проектів найкращий період і вигадати важко. Ви на піку і фізичної, і інтелектуальної форми, і якщо потрібно зробити щось не просто швидко, а ще й дуже добре, то краще за вас не впорається ніхто. Найбільш успішними днями видаються середа та п’ятниця.

Близнюки

Постарайтеся стримати свій критичний запал. Тиждень гарний, але ви можете бути дуже гострими на мову. Звичайно, якщо це входить у ваші професійні обов’язки, то за вас можна тільки порадіти. Але в інших випадках є ризик когось міцно образити. Найкращий для вас період — середа та четвер.

Рак

На початку тижня будь-які справи можуть даватися вам з великими зусиллями та просуватися з величезним скрипом. Важливо перетерпіти понеділок та вівторок, а потім все має піти як по маслу. Таке відчуття, що перші пару днів ви котитимете важкий вантаж у гору, зате в середу виберетеся на вершину, і далі вантаж покотиться вже сам, майже без ваших зусиль. Вихідні просто бездоганні.

Лев

Будьте обережні наприкінці тижня. Багато хто буде схильний дратуватися частіше, ніж звичайно. Це тимчасове явище, постарайтеся не сваритися із близькими. Хоча навіть якщо виникнуть конфлікти, найближчим часом ви зможете все залагодити. Для особистого життя тиждень більш ніж сприятливий. Особливо пощастить тим, хто хоче, щоб захоплення та взаємна симпатія перетворилися на щось більше.

Діва

Вам на тижні найкраще займатися красою у всіх її проявах. Завітати до салону, оновити гардероб тут, правда, обережніше, дуже великі покупки зараз не вітаються, внести якісь приємні зміни в інтер’єр свого житла — а може й офісу. Якщо ж говорити не тільки про красу, то й у фінансовому плані тиждень має виявитися для вас досить вдалим.

Терези

Талантами переговорників представники вашого знака і так не скривджені, а вже цього тижня ви здатні перевершити себе. У вас вийде порозумітися буквально з ким завгодно. Але врахуйте, що переговори про нові контракти чи проекти, хоч як успішно зараз вони не пройшли, не можна вважати повністю завершеними. Зафіксувати результат можна буде лише наступного тижня.

Скорпіон

З плюсів тижня можна відзначити надзвичайно високий рівень енергії, рішучість та безумовну віру в себе та правоту своїх рішень. З мінусів — зайва різкість та категоричність на рівні «хто не з нами, той проти нас». Будьте обережнішими, суміш виходить дуже небезпечна, тиждень загрожує як серйозними успіхами, так і нищівними конфліктами.

Стрілець

Намагайтеся в середині тижня максимально ясно оцінювати свої сили. Інакше в середу-четвер є ризик пообіцяти більше, ніж можете зробити, або звалити на себе нездійсненні завдання. Хоча таких для вас зараз знайдеться небагато, бо загалом тиждень знову вдалий. Більше того, на його протязі очікується стабільне зростання енергетичного потенціалу.

Козеріг

Не відкладайте важливих справ на кінець тижня. Вже з четверга вся активність почне відчутно гальмувати, п’ятницю ж краще додати до вихідних. Самі вихідні, до речі, цілком непогані. А повертаючись до справ, ними краще максимально активно зайнятися у першій половині тижня. Це сприятливий період, і вам потрібно постаратися встигнути вирішити свої завдання до спаду.

Водолій

На вас чекає чудовий момент, щоб проявити себе у всій красі. І зовсім не важливо, чим ви займаєтеся – спортом чи мистецтвом, політикою чи бізнесом. Буквально в будь-якій області ви можете розраховувати на великі успіхи і навіть прориви. Тому нічого не бійтеся, повний уперед, причому не відкладаючи: найкращі для вас дні — понеділок, вівторок та п’ятниця.

Риби

Спілкування з керівництвом, офіційними інстанціями та представниками влади може цього тижня дати позитивні результати. Також зараз є досить гарний момент для вирішення юридичних питань. Якщо говорити про найбільш успішні дні, то варто виділити вівторок, але в цілому весь тиждень виглядає досить рівним і помірно сприятливим.

You cannot copy content of this page