Астрологічний прогноз на тиждень з 16 по 22 жовтня, який славиться своєю точністю

Астрологічний прогноз на тиждень з 16 по 22 жовтня, який славиться своєю точністю

Овен

Віддай перевагу великим завданням дрібним. У тобі прокинеться художник, здатний прикрасити житло. За новими ідеями є сенс вирушити у подорож. Ти можеш знайти собі новий будинок. Зараз буде корисно почати гартуватися. Інтелектуальна праця призведе до визначних результатів.

Телець

Турбота про здоров’я дасть позитивні плоди. Ти не зможеш проявити себе у навчанні. За добрі вчинки ти отримаєш винагороду. На твоєму життєвому шляху важливо прислухатися до голосу найвищих сил. Тобі зараз краще братися за довгострокові справи. Тебе похвалять за результати твоєї інтелектуальної праці.

Близнюки

Зірки радять взятися за оздоровлення. Дорога буде дуже стомлюючою. Обов’язково знайди час для медитації. Ностальгія спробує відвернути тебе від поточних справ, їй не можна піддаватися. Цими днями можна буде легко вирішити складні завдання. У твоєму житті намічаються довгі листування. Перестановка меблів сприятливо вплине на твоє життя.

Рак

Поки що краще не викидати речі з дому, бо вони можуть знадобитися. Щоб залучити удачу, потрібно виявити доброту по відношенню до тварин. Весь тиждень – гарний час для прийому гостей.

Лев

З наявними захворюваннями вдасться впоратися без особливих зусиль. У середині тижня варто провести генеральне прибирання. Не тримай проблеми всередині себе. У складній ситуації обов’язково глянь на себе збоку, щоб діяти об’єктивно. Не вір новинам, перевіряй будь-яку інформацію.

Діва

У тебе буде багато цікавих ідей про те, як прикрасити будинок. Колишні турботи намагатимуться перешкодити поточним планам. Для прискорення робочого процесу використовуй технічні пристрої. Ти можеш досягти високих результатів у духовних практиках. На запрошення на захід варто відгукнутися.

Терези

Можливі юридичні розгляди ближче до вихідних. Своєчасна профілактика захворювань. Тримайся подалі від технічних пристроїв. Провітрювання приміщення покращить твій настрій. Ти візьмеш участь у якомусь святкуванні. Ти відчуєш користь від фізичної активності.

Скорпіон

Прийти у тонус допоможуть водні процедури. Відремонтуй все, що можна відремонтувати і позбався того, що відновити неможливо. Для ефективності слід зосередитись на довгострокових справах. Тебе спробують ввести в оману.

Стрілець

Незабаром візит до лікаря. Відфільтруй із життя всіх людей, які тобі неприємні. Ти досягнеш тріумфу на духовному шляху. Вищі сили сприяють мандрівникам. Вияви доброту стосовно тварин, і тобі це відшкодується. У вихідні буде корисно приділити час своїм турботам.

Козеріг

Водні процедури дозволять прийти до тонусу. Зверніть увагу на заняття йогою, вони особливо корисні для тебе. Не скромничай, коли тобі знадобиться вигідно піднести себе та описати свої переваги. Не покладайся цілком на розум, інакше зробиш неправильний вибір.

Водолій

Буде дуже корисно змінити обстановку. Листування можуть завадити впоратися зі своїми обов’язками. На початку тижня чекай на гостей. Не концентруйся на нездужання, і вони зникнуть. Втручання в чужі справи матиме для тебе погані наслідки. Імовірні невдачі під час складання іспитів.

Риби

На даний момент краще не вдаватися до юридичних послуг. Знайди час для короткої подорожі – це дасть нові враження. Заняття духовними практиками сильно тебе просунуть. Твоє втручання у роботу обладнання небажане.

You cannot copy content of this page