Астрологічний прогноз на тиждень з 19 по 25 лютого для всіх знаків Зодіаку

Овен

Овнам корисно поберегти нерви та провести антистресову терапію. Знайдіть можливість повністю розслабитись, побути на самоті, провести час на природі, долучитися до духовних вчень.

Зменшити напругу від зовнішніх подразників допоможуть заняття східними практиками, аромотерапія, музика, водні процедури, відвідування храму. Гомеопатія здатна надати ефективний вплив на організм.

Телець

У Тельців викликає інтерес все, що пов’язане із позамежними світами, Космосом, новими технологіями. Бажання привносити у свій світ зміни та оновлення, тримає вас у стані драйву.

Участь у громадській, політичній, науковій діяльності зміцнять ваші позиції у колективі. А активні дружні стосунки надихнуть на великі звершення.

Близнюки

Близнюків чекає розкриття професійного потенціалу. Потреба самоствердження допоможе зосередитися на фундаментальних цілях або проектах.

Ви повні амбіцій і готові відповідати за стан своїх справ. Вам під силу організувати співробітників або заслужити прихильність начальства. Однак обережність та скритність своїх намірів є вашим козирем на даному етапі.

Рак

Ракам варто звернути увагу на великомасштабні проекти, які розраховані на довгострокову перспективу. Ключ до успіху лежить у галузі міжнародного співробітництва, викладання, туризму, юриспруденції, науки, імпорту-експорту.

Сприятливі далекі подорожі, участь у культурних, спортивних чи релігійних заходах. Для підвищення авторитету можна вдатися до цитування мудрих висловів.

Лев

Леви, сила волі та натиск допоможуть значно зрушити у фінансових справах та вдало вирішити питання бізнесу, платежів, отримання спадщини, кредитів, аліментів, страхування. Відкривається джерело ресурсів інших людей. Посилення емоційного фону сприяють покращенню якості стосунків.

Діва

У Дів прокидається прагнення створювати красу навколо себе, шукати компроміс та баланс у відносинах з оточуючими. Акцент ставиться на діловому чи світському спілкуванні, громадській та культурній діяльності. А спільна участь з коханою людиною у подібних заходах допоможе дійти спільної думки та взаєморозуміння у спірних питаннях.

Терези

Терези, вибудовування правильної системи харчування та організації порядку дня сприяють оздоровленню організму, підвищенню працездатності та стресостійкості.

Також ви не помилитеся зараз із вибором працівників сфери послуг та персоналу, кваліфікованих лікарів. Період сприятливий для підписання контрактів, роботи з документами, штатним розкладом, вироблення ділової стратегії.

Скорпіон

Скорпіонам саме час поринути у любовні та романтичні стосунки. Також задоволення принесуть культурні розваги. Наприклад, відвідування театру, яскравого шоу, спортивного видовищного заходу, шопінг.

Люблячих батьків порадують їхні чада. Найкраще проведення часу — це спільне дозвілля із заняттями та іграми, що розвивають дітей.

Стрілець

У Стрільців виявляються якості гостинності та душевності. Сімейне життя та домашній уклад наповнений ідилією та підтримкою з боку близьких.

Чи не привід зайнятися благоустроєм свого гніздечка, зробити ремонт, оновити обстановку. Самотні люди можуть задуматися про створення сім’ї та здобуття міцного тилу.

Козеріг

Козероги знаходять себе у діловому спілкуванні, коротких поїздках, навчанні. Ефективний період для оформлення та підписання документів, виступів, консультацій, встановлення корисних зв’язків.

Включеність до інформаційних потоків дозволяє знати останні тенденції. Можна пройти курс ораторської майстерності, записатися до автошколи, завести власний блог.

Водолій

Водолії відчувають задоволеність фінансовою сферою, здатні отримувати задоволення від життя та вигідно використати свої таланти. Це час хороших перспектив, добування та примноження плодів своєї праці та творчості, особливо для діячів мистецтва та культури, фінансистів. Грамотні інвестиції обіцяють стабільний грошовий потік.

Риби

Рибам зірки радять розвивати та прокачувати себе, транслювати в простір бажаний образ. Завдяки зростанню ентузіазму та самовпевненості рішення приймаються легко та швидко.

Відмінний етап для нових починань, активних дій, реалізації проектів та стартапів. Успішному просуванню вперед сприяє особиста ініціатива та продуманий імідж.

You cannot copy content of this page