Астрологічний прогноз на тиждень з 20-26 березня

ОВЕН

На початку тижня гарне дуже легко перетворити на ніщо. Можливо, проблеми викличуть недоречні спокуси.

З початком Нового Місяця намагайтеся бути максимально тверезими та практичними. З середини тижня ви плідно попрацюєте та побалуєтеся земними радощами та комфортом.

Сприятливо починати нові проекти. У вихідні ви будете активно проводити час, багато спілкуватися або друкувати на клавіатурі. Ви легко знайдете потрібну інформацію.

ТЕЛЕЦЬ

Початок тижня дозволить щось успішно завершити, а початок молодика — почати нововведення. Ймовірно, у вас будуть надії, пов’язані з любов’ю, стилем, зовнішністю.

А поки вибирайте спокій, уникайте шуму, остерігайтеся інфекцій, інтриг. З наближенням вихідних з’явиться творче натхнення та оригінальність. Може прийти лавина ніжних почуттів.

Можливо, подих весни, а можливо, покращення якості життя, кохання торкнеться вашого серця. У вихідні ви ніби обмежитесь особистими інтересами та земними насолодами.

БЛИЗНЮКИ

На початку тижня впорядкуйте документи, оформіть дозволи, погодження, оплату і поспішайте завершити термінову роботу.

Було б доцільно порадитися з фахівцями. Коли починається молодик, з’являться плани, пов’язані з популярністю, громадською діяльністю, творчим та іншим самовираженням. Ви можете отримати привабливі пропозиції, зустрітися з друзями або однодумцями.

Можливо, своєю підтримкою чи іншим чином ви зробите свій внесок у благородну справу. У вихідні уникайте масових скупчень і інтенсивної діяльності. Бережіть своє здоров’я.

РАК

Початок тижня принесе думки про серйозні зміни. Якщо ви продемонструєте свою принциповість, цінності, громадянську чи правову позицію, то отримаєте відповідь.

Знайдуться прихильники, однодумці, але ви можете отримати і критику. Молодик Місяця обіцяє робочий час, сприятливий для нових ділових починань і проектів. Ви можете зав’язати важливе знайомство, отримати серйозні обіцянки.

У вихідні очікуються зустрічі з друзями, спільні розваги або заходи. Ви будете схильні захоплюватися тим, що є таємничим, художнім, філософським.

ЛЕВ

На початку тижня добре завершити термінову фінансову справу, оцінити результати колективної роботи тощо. З початком Нового Місяця будьте позитивними та впевненими, демонструйте компетентність.

Очевидно, теми будуть крутитися навколо політики, права, закордонних справ, науки, досліджень, ЗМІ. Можливо, ви поїдете на конференцію, якийсь важливий захід або будете обговорювати це питання.

Ймовірно, ви отримаєте компліменти за вашу роботу, внесок. У вихідні з’являться можливості поспілкуватися з цікавими людьми та розширити кругозір.

ДІВА

Початок тижня сприятливий для посередництва, консультацій, участі в конкурсах, переговорах, творчої та наукової діяльності.

На початку молодика особливо важливо проявити терпіння, уважність і почуття гумору. Схоже, вам вдасться впоратися з невідкладними фінансовими та майновими справами, вам не бракуватиме душевного комфорту. Можливо, ви купите якісну річ.

Мабуть, він вас не розчарує і послужить за призначенням. У вихідні думки будуть про плани на майбутнє, поїздки, результати навчання тощо.

ТЕРЕЗИ

Початок тижня має бути вдалим, якщо ви не будете надто зациклюватися на глобальних проблемах і вчасно закінчите термінову роботу.

Надійні партнери і гармонійні стосунки будуть дуже важливі, так як їх природа закріпиться на більш тривалий час. Коли починається молодик, сприятливо для посередництва і нових знайомств. Якщо у вас виникли юридичні питання, радимо проконсультуватися.

Зосередьтеся, якщо вам потрібно скласти іспит, підготувати презентацію. З наближенням вихідних ви можете стягнути борг або скористатися допомогою інших. Якщо вас цікавлять поїздки, ви можете їх спланувати.

СКОРПІОН

Цей тиждень ви почнете поспішно займатися тими важливими справами, візитами, які вже повинні були відбутися. Мабуть, злободенний інтерес викличе прилив енергії та красномовства.

Після старту молоді люди захочуть бути більш активними у сфері професії, у бізнесі. Можливо, ви дізнаєтеся, що вас прийняли на роботу або розпочнете курс реабілітації.

Спілкування з однодумцями не буде виснажливим, якщо вас щиро цікавить обопільно актуальна тема. Важливо враховувати і інтереси інших людей. У вихідні плануєте перетворення вдома, на садибі тощо.

СТРІЛЕЦЬ

Цього тижня робота, справи, домашнє господарство вимагатимуть багато сил. Закінчіть потрібне до молодика, а в середу приступайте до нововведень.

Цей час уже стимулюватиме нові старти, і ви будете в настрої для неабиякої розваги. Вам вдасться залучити людей, які вам подобаються, спілкуватися з підростаючим поколінням. Добре підуть справи, пов’язані з рекламою, педагогікою, творчою діяльністю.

Можлива пропозиція кращої роботи, оренди тощо. У вихідні ви не пошкодуєте часу та сил для інтер’єру будинку, іміджу та самопочуття домашніх тварин.

КОЗЕРІГ

На початку тижня ваше слово буде натякаючим, тому своїми аргументами ви зможете роззброїти будь-кого. Таким чином ви зможете маневрувати в будь-якій ситуації і обернути її собі на користь.

У середині тижня у пріоритеті почнуть виходити сімейні, майнові, сільське господарство, ремонт, будівництво чи інші справи, пов’язані з особистим благополуччям. Усе, що ви плануєте або починаєте, має бути успішним.

У вихідні можна насолодитися романтикою, приємно та змістовно провести час у крутій компанії. Не шкодуйте уваги та часу на дітей.

ВОДОЛІЙ

Цей тиждень ви почнете з того, що надасте перевагу фінансовим і матеріальним справам. Ретельно розраховуйте, плануйте.

З молодика закрутишся, як довгоносик – і роботи не бракуватиме, і інформація потече потоками. Ймовірна потреба в нових знаннях. Ваша мобільність і комунікабельність будуть мати велике значення. Наприкінці тижня не варто шукати щастя поза стінами дому.

Затишний дім, турботливі та люблячі рідні – це найсправжнє джерело. Добре відійти від думок про роботу та політику. Дійте за творчим натхненням, якщо ви його відчуваєте.

РИБИ

На початку тижня після тривалих зусиль з’являться результати і перспективи. Однак це буде нелегко, якщо ви завантажені незавершеною роботою, яку важливо завершити негайно.

Коли починається молодий місяць, важливо бути в спокійній безпечній обстановці. Якщо ви ведете переговори про ділову угоду, постачання, оренду, заробіток, бажаний продукт чи послугу, ви, ймовірно, зможете вести переговори та планувати без проблем.

Гаманець можна поповнювати. Буде добре інформувати, вчитися і навчати. На вихідних очікуються зустрічі з рідними та друзями. Будьте обережні на дорозі.

You cannot copy content of this page