Астрологічний прогноз про гроші на другу половину жовтня: які дні найбільш вдалі для покупок, а коли краще не витрачати гроші

11, 12 жовтня: два з трьох останніх спадних днів Місяць буде в Діві. У ці три дні очікуються сприятливі фінансові зміни. У ці дні несприятливими будуть спроби поправити своє фінансове становище нечесними методами. Пам’ятайте, що лише чесна праця може призвести до позитивних змін.

13, 14 і 15 жовтня: 13 жовтня негативний день через дисонанс Терезів і дуже слабкий Місяць. 14 жовтня, молодик, добре відпочивати і витрачати в міру. 15 жовтня – сприятливий день для творчості та початку чогось нового. Все це забезпечить фінансовий успіх у майбутньому.

16, 17 жовтня: Схід Місяця в Скорпіоні не дуже сприятливий для фінансового успіху, але ці два дні ситуація буде більше позитивною, ніж негативною. Слід остерігатися необдуманих витрат і більше зосередитися на вирішенні термінових справ.

18, 19 жовтня: ці два дні будуть сприятливими для розваг і витрачання грошей з близькими. Дозвольте собі купити щось приємне, поки Місяць зростає в Стрільці. Стихія вогню допоможе вам відчути те, що вам зараз найбільше потрібно.

20, 21 жовтня: два дні пройдуть під заступництвом Козерога, які будуть не дуже сприятливими для фінансових операцій. У ці дні рекомендується обмежити витрати і остерігатися авантюр і обману.

22, 23 жовтня: Зростаючий Місяць у знаку Водолія позитивно вплине на фінансовий успіх. Це буде ідеальний час для покупок будь-якого масштабу. Також астрологи радять вирішувати юридичні проблеми, планувати ділові зустрічі та їздити у відрядження.

24, 25, 26 жовтня: ці три дні будуть не дуже сприятливими для фінансової діяльності. У ці дні Місяць перебуватиме під заступництвом Риб. Рекомендується обмежити витрати і остерігатися авантюр, обману, недовіри до інших людей. Працюючим у сфері транспорту чекає успіх.

27, 28 жовтня: 27 жовтня останній день зростаючого Місяця в Овні. Це дуже сприятливий час для роботи і загальної підвищеної активності, як фізичної, так і розумової. 28 жовтня буде повний місяць. Це дуже небезпечний день, коли варто уникати переговорів і різних покупок.

29, 30 жовтня: перші дні спадного Місяця в Тельці будуть надзвичайно сприятливими. Початкова спадна фаза Місяця знаходиться в ідеальній гармонії з елементами Землі. У ці два дні можна щось купити собі чи близьким, можна вкласти гроші в розваги, нерухомість чи ремонт. У ці дні не варто боятися навіть великих витрат.

31 жовтня: позитивно вплине сильний, але спадаючий Місяць у Близнюках. В останній день місяця на людей, які займаються творчістю, чекає найбільший успіх.

You cannot copy content of this page