Астрологічний загальний прогноз для всіх на тиждень із 18 по 24 грудня

У першу половину тижня, поки сонце впевнено проходить останні градуси Стрільця, оптимізм, спрямованість і віра в краще продовжить просочувати простір навколо нас, також перебуваючи у цьому вогненному знаку, амбіції та лідерські якості.

Напружений аспект від Нептуна створює вправу піддатися лінощі або навпаки поринути в передсвяткову метушню, що створює хаотичність справ і планів.

До того ж емоції можуть перешкодити рухатися у вибраному напрямку. Щоб уникнути цих непорозумінь заздалегідь складіть чіткий план дій щодо їх реалізації, створіть сприятливий психологічний настрій на роботу. Робіть паузи та сповільнюйтеся, коли відчуваєте емоційне чи фізичне вигоряння.

Меркурій незважаючи на ретроградну фазу до 23 грудня знаходиться в Козерозі, а отже так само націлений на порядок, дотримання ієрархії та чітких планів, але пам’ятайте, що важливі справи, впровадження нових планів, особливо пов’язаних із професійною реалізацією, краще відкласти до 2 січня.

Точки виходу Меркурія із Ретрограду. Великий ризик, що прийняті у цей період рішення домовленості можуть втратити актуальність. Тому останні два тижні року, що минає, варто присвятити переосмисленню своїх ідей і цілей, підбити підсумки отриманих результатів і доробити відкладені справи.

22 грудня з переходом сонця до Козерога настає день зимового сонцестояння. Це час сили, коли варто загадувати бажання, націлені на успіх, кар’єрне та професійне зростання, на справи, що сприяють піднесенню соціальними сходами та накопиченню матеріальних цінностей.

Якщо ви щось задумали в цей період, то вас непросто збити зі шляху. Закріплення намічених цілей посилює земна структуруюча енергія Козерога. Особливо якщо прописати план на папері цієї чарівної дати. До того ж у п’ятницю зростаючий Місяць перебуватиме у Тельці, у будинку Венери, у богині кохання, краси, фінансів.

За астрологічною символікою Венера керує цим днем тижня, а значить допоможе в новорічній декорації, оформленні будинку, створенні комфорту, купівлі подарунків, нарядів, предметів розкоші, підтримає жінок на шляху краси та поблажок до себе у вигляді розслаблення, відпочинку, шопінгу. А ювелірні прикраси, предмети галантереї або текстилю, куплені цими дня послужать вам чудовим талісманом багатства, процвітання та достатку.

You cannot copy content of this page