Астрологи назвали 3 камені які зміцнюють стосунки

Рожевий кварц

Його часто називають каменем кохання. Він наділений ніжною, поживною енергією, яка сприяє коханню та співчуття. Цей камінь підійде, якщо ви хочете налагодити романтичні стосунки, зміцнити сімейний чи дружній союз.

Рожевий кварц посприяє відкритому спілкуванню та емоційному зближенню. Також вважається, що цей камінь викликає почуття довіри та співпереживання, що сприяє створенню здоровіших стосунків.

До того, як подарувати коханій людині, потримайте камінь у руках або помістіть у загальному просторі, щоб наситити його енергією любові та гармонії.

Аметист

Відносини мають на увазі не лише емоційну та фізичну близькість, а й духовну. Аметист вважається каменем духовного зростання, тому допомагає підвищити духовну усвідомленість, і навіть зрозуміти себе та інших.

Його можна розмістити у своєму будинку, носити з собою або подарувати другій половинці. Камінь створить сприятливу атмосферу для самоаналізу, звільнить від негативної енергії та зміцнить почуття єдності.

Крім того, аметист посприяє змістовнішим розмовам та спільному зростанню.

Цитрин

Це камінь маніфестації, який наділений яскравою енергією та здатністю притягувати достаток. Цитрин очищає простір і створює позитивну атмосферу.

Розмістіть цей кристал у загальному просторі, щоб розсіяти негатив та створити атмосферу спілкування та взаєморозуміння. Також, цитрин створить між партнерами повноцінний та гармонійний зв’язок.

You cannot copy content of this page