Астрологи назвали 5 ідеальних шлюбів за знаком зодіаку: сімейне життя цих пар гарантовано буде щасливим і гармонійним

При виборі другої половинки багато хто орієнтується на сумісність по гороскопу. Тому астрологи назвали десять найвдаліших поєднань знаків зодіаку, які напевно приведуть до міцного та щасливого шлюбу.

Діва та Терези

Одним із перших фахівців передбачуваних практик називають союз Діви та Терезів. У такій парі сторони мають спільні, часто-густо нестандартні захоплення, які стануть вічним джерелом спільних емоцій і тем для розмов.

Лев та Стрілець

Добре разом буде Левам та Стрільцям. У їхньому випадку свою роль теж зіграють захоплення, але акцент буде зроблено на їхній протилежності — це дозволить закоханим мати свою «приватну територію» і проводити час нарізно, що позитивно позначиться на емоційній складовій часу, проведеному разом.

Рак і Риби

На думку астрологів, Раки та Риби теж чудово підходять один одному і живуть, як то кажуть, «душа в душу». Не менш гармонійними стосунки у Раків зі Скорпіонами.

Козеріг та Близнюки

Щасливим буде сімейне життя Козерогів та Близнюків. Також Козероги будуть щасливі і з Овнами. А ось Овни можуть побудувати міцну родину не тільки з Козерогами, а й зі Стрільцями — проте цей варіант більше підходить для тих, хто віддає перевагу бурхливим та емоційно насиченим відносинам.

Телець і Овен

Пристрасними будуть і стосунки Тельця та Овна — надійність цього союзу будуватиметься саме на емоційній прихильності. Відносини з Раками для представників цього знака теж будуть сприятливими — спокій водної стихії дещо впокорить характер Тельців.

You cannot copy content of this page