Астрологи назвали три знаки, яким пощастить у коханні та роботі в травні

Незважаючи на володарювання ретро-Меркурія, на деяких людей чекає вдалий травень.

Астрологи назвали три знаки, яким пощастить у коханні та роботі.

Овни
Настав час реалізації творчого потенціалу. Наприкінці квітня Овни отримають пропозицію попрацювати над креативним проектом і розбавити рутину, що набридла.

Підопічні Марса не лише перестануть займатися механічною працею, а й отримають добрі гроші. Настав час згадати про ваші головні якості — наполегливість і завзятість. Не надумайте відступати, інакше пропустіть успіх.

Діви

Земному знаку більше за інших пощастить із фінансами. Діви відчують небувалий приплив мотивації гнатися за кар’єрними звершеннями, прибуток не забариться.

Можливо, у представників знака з’явиться покровитель, який дасть пораду щодо просування чи допоможе влаштуватися на нову посаду.

Скорпіони

У водяному знаку прокинеться дух авантюризму. Скорпіони відчують, що чахнути вдома більше немає сил, і поїдуть за пригодами: довгі піші прогулянки, новий спорт, вилазки на природу — по всьому нудьгувала душа представників знаку.

Крім того, Скорпіони захочуть заявити світові про себе — це допоможе просунутися кар’єрними сходами та покращити справи у сфері особистих стосунків.

You cannot copy content of this page