Астрологи назвали знаки Зодіаку та місяці, які будуть фаворитами у зірок у 2024 році

Фахівці розповіли, чого чекати різним знакам Зодіаку від 2024 року.

Незабаром настане 2024 рік, і астрологи вже будують прогнози на цей період.

За словами фахівців, цього високосного року на нас чекають суттєві зміни у період із січня по травень, коли сприятливий транзит Юпітера пройде через знак Тельця.

Це віщує матеріальні вигоди та гармонію, надаючи позитивний вплив на сільське господарство, фінансову систему та економіку.

З травня і до кінця року Юпітер перейде до Близнюків, що сприятливо подіє на сфери торгівлі, інтелектуальної праці, автомобільного бізнесу та освіти, а також сприятиме розвитку технологій та впливу ЗМІ на світові ситуації.

Важливим днем стане 19 листопада 2024 року, коли Плутон остаточно перейде до Водолія.

Такий перехід може принести глобальні фінансові реформи та змін, обіцяючи помітні результати.

Сонячні та місячні затемнення у квітні, травні, березні та вересні відбудуться на осі Овен – Терези. Ці впливи торкнуться теми партнерства, грошей, особистості, лідерства та зав’язків.

Особливу увагу варто приділити травню та квітню, коли з’єднання Юпітера, Сонця, Урану, Меркурія та Венери у контексті переходу Юпітера до Близнюків відкриють перспективи для прояву інтригуючих та сенсаційних подій.

Таким чином, на представників усіх знаків Зодіаку чекає насичений 2024 рік.

Тому рекомендується скористатися відносним спокоєм січня та лютого, щоб вирішити справи, покращити фінансове становище та насолодитися цим періодом поряд із близькими.

З березня почнеться зростання активності, зокрема у глобальному масштабі. Ретроградні рухи планет і затемнення віщують неспокійні моменти.

You cannot copy content of this page