Астрологи пророкують кардинальні зміни в цей незвичайний день – 22 вересня

Астрологи пророкують кардинальні зміни в цей незвичайний день – 22 вересня

У ОВНІВ день наповнений подіями, з приводу яких можна досхочу попереживати. Ви вчините мудро, якщо розплануйте черговість виконання справ за рівнем їхньої значущості.

У ТЕЛЬЦІВ зростає авторитет серед колег. Навколишні відчують на собі всю силу вашої особистості, але врахуйте: і в діловій, і в особистій сфері надто наполегливі дії можуть завадити досягти успіху.

БЛИЗНЮКИ відчують відчутний емоційний підйом без жодних видимих причин. Є шанс багато встигнути зробити, поки ентузіазм не вичерпався. Зростає ваш творчий та енергетичний потенціал.

РАКІВ чекає прибавка до зарплати, винагорода чи перспективна робота. Відбувається розширення сфери впливу, про вас дізнаються дедалі більше людей. Будьте уважнішими на дорогах.

У ЛЕВІВ можуть виникнути проблеми через неквапливість підлеглих. Сприятливий день для подорожей, відряджень, відвідування нових місць або місць де ви давно не були. Прислухайтеся до внутрішнього голосу

ДІВ чекає несподівана зустріч. Ділова подорож буде успішною. А ось із колегами по роботі можливі принципові розбіжності у поглядах. Відкрийтесь знайомству

У ТЕРЕЗІВ у житті відбуваються напружені події. Поставтеся критично до порад знайомих і родичів: можливо, те, на що вони вас налаштовують, потрібно винятково їм, а вас тільки відведе від мети.

СКОРПІОНИ задля досягнення задуманого готові досить ризиковані дії. Можливі непередбачені витрати на щось необхідне: не скупіться.

СТРІЛЬЦІ виграють, які вдалися до допомоги фахівців. Деяким ваша скрупульозність діє на нерви, але це їх проблеми. Спілкування з коханою людиною передбачає наявність у вас фантазії, здатності дивувати.

КОЗЕРОГАМ спостережливість та вміння прораховувати можливий розвиток ситуації стануть у пригоді на робочому місці. У справах особистого характеру не розкривайте нікому своїх задумів, якщо хочете, щоб справа пішла далі за розмови.

ВОДОЛІЇ, присвятивши частину дня перебудові домашнього вогнища, створять особливу атмосферу. Для творчих натур день особливо вдалий. Присутність у ситуації з великим скупченням народу матиме далекосяжні наслідки.

Від РИБ нові плани вимагатимуть розширення кола знайомств. Хоча багатьом тим часом хочеться, навпаки, звузити коло спілкування до мінімуму. Вечір, проведений у колі вибраних осіб.

You cannot copy content of this page