Астрологи пророкують масу доленосних подій цього тижня з 2 по 8 жовтня

Астрологи пророкують масу доленосних подій цього тижня з 2 по 8 жовтня

ОВНИ, ваші дії відрізняються зараз творчим підходом та надзвичайною продуктивністю. Давні бажання можуть уточнитись, обрости новими деталями. Можливо, настав час покинути знайому колію.

ТЕЛЬЦІВ прагнення до комфорту надихне на походи по магазинах, причому багато хто готовий витратити досить велику суму. Купуйте тільки те, що справді необхідно.

БЛИЗНЮКИ, навряд чи варто довіряти всьому, що ви чуєте, але й сенсу приймати все в багнети теж ніякого.

Деякі мають шукати нові методи роботи в областях, де справа застопорилася.

РАКИ, загалом, це час зміцнення сім’ї та традицій. Добре запрошувати гостей, виявляти щедрість. На вас може бути чинений тиск з боку людей, які вважають, що мають право розпоряджатися чужою долею.

ЛЕВІВ у професійній сфері — суперечливі події, потрібно ретельніше продумати розподіл фінансів. Подумайте про те, щоб зробити крок у новому напрямку. Вдалими будуть нові знайомства.

ДІВАМ буде непросто дійти порозуміння з колегами по роботі. Можливі розбіжності з людьми, які ви звикли довіряти. Вмійте розпізнавати справжній сенс того, що стоїть за сказаним.

ТЕРЕЗИ, прагнете логічного завершення всіх розпочатих справ. Не розмінюйтеся на дрібниці: при належній завзятості та довірі до того, що відбувається, ви здатні отримати все, що вам потрібно. У такі моменти можна багато про себе зрозуміти.

СКОРПІОНИ, перед вами виявиться кілька нових перспективних шляхів розвитку. Показано знову визначитися з цілями на найближчий період. Можна зробити щось принципово нове, те, що повніше задіяє всі ваші здібності.

СТРІЛЬЦЯМ буде легко спрямовувати дії інших людей у потрібне русло. Гарний час для торгівельних угод та взаємодії з державними установами. Все залежить від сили вашого бажання.

КОЗЕРОГАМ доведеться вирішувати проблеми з документами, виконувати несподівані прохання, віддавати борги. Деяких Козерогів життя поставить перед необхідністю взяти він нові зобов’язання.

ВОДОЛІЇ, все, що ви задумаєте, може виповнитися протягом місяця. Навіть найскладніші проблеми зрушать з ” точки”, якщо ви зміните ставлення до них. Зірки схильні до творчості.

РИБИ були б раді усунутись на якийсь час від справ, але навряд чи це в них вийде. Зростає потяг до освіти через спілкування, причому до освіти в самих
різних сферах.

You cannot copy content of this page