Астрологи пророкують важкий удар у коханні у ці 2 дні – хто у пастці почуттів?

Астрологи пророкують важкий удар у коханні у ці 2 дні – хто у пастці почуттів

Представникам сузір’їв буде дуже важко знайти контакт із партнером у цей час

Останній тиждень вересня 2023 року принесе із собою енергетичний сплеск, посилений Повним Місяцем в Овні та впливом руху планет. Астрологи передбачили, чим загрожує цей транзит для представників сузір’їв у коханні і які випробування чекають на знаки зодіаку.

Переважна енергія:

Повний місяць в Овні цього тижня буде стимулом до активності та рішучості. Вас можуть штовхнути до серйозних рішень, тому будьте готові до прийняття важливих рішень. Відпустіть страх і довіртеся своїм почуттям.

Вплив планет:

Хоча Меркурій та Венера повернулися до прямого руху, шість інших планет ще перебувають у ретроградній фазі, що може створювати додаткову напругу та збентеження.

Ключові дати:

26 вересня: Венера у Леві та Марс у Терезах створять небесне з’єднання, підкреслюючи баланс чоловічої та жіночої енергії. Це час пристрасних стосунків та ясності у почуттях.

29 вересня: Повний місяць в Овні додасть впевненості та рішучості. Ваші дії будуть направлені на зміну небажаних обставин.

Загальні поради: Зосередьтеся на своєму внутрішньому світі та справжніх почуттях. Настав час приймати рішення, які відображають вашу справжню природу та бажання.

Замість того, щоб йти на компроміс заради інших, виберіть те, що дійсно важливо для вас. Зрештою, ваше щастя залежить від вашої внутрішньої рівноваги та впевненості у своїх рішеннях.

You cannot copy content of this page